Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Weekend w Wiedniu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Weekend w Wiedniu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • poczytna 18 mar 2016, 9:36
    Był może ktoś z Was w Wiedniu ? Jesteście w stanie polecić jakiś w miarę tani nocleg dla dwóch osób ? do tego polecić jakieś "must to see" ? wiecie, coś takiego jak diabelski młyn i pałac ? No i jakaś przytulna restauracyjka z regionalnym jedzeniem, do tego jakiś klimatyczny pubik ?
    Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju podpowiedzi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 7 kwi 2016, 14:29
    A nie lepiej załapać się na jakiś City Break lub szerszą wycieczkę? Z itaką masz objazdówkę po kilku trzech krajach (Czechy, Austria Niemcy). W Lastach to nie wychodzi drogo. Po raz drugi można zwiedzić dane miasto samodzielnie. Tak zrobiłem z Pragą - najpierw byłem z biurem podrózy, a dwa lata później już samodzielnie. Człowiek wtedy już wie, jak się po mieście poruszać, a zarazem jest w stanie odkrywać coś nowego, czego w regularną wycieczką nie zrobił.
    Cytuj
  • Masa 8 kwi 2016, 11:48
    Wiednia nie zwiedzałem, wiem, ze blisko, ale tak jakoś okazji nie było. Interesuje cię tylko i wyłącznie taki wiedeński weekend? Możesz równie dobrze zajrzeć na stronę Itaki, oni zawsze mają sporo fajnych ofert.
    Cytuj
  • Kotsu 14 kwi 2016, 12:36
    Gdybym pojechała do Wiednia na pewno chciałabym zwiedzić Muzeum Secesji i obejrzeć prace Gustawa Klimta. Ale na razie pozostaje to tylko w moich dalszych planach.
    Cytuj
  • poczytna 21 kwi 2016, 9:24
    Tak. Został mi równo tydzień do wyjazdu.
    Przyznam szczerze, że nie za bardzo lubię zorganizowane wycieczki. Jasne, masz rację odnośnie tego, że byłabym w stanie poznać pewne miejsca i zorientować się w mieście bardziej, niż na własną rękę. Aczkolwiek trzeba ryzykować - to jest najpiękniejsze w podróżach przymrużenie oka Najlepiej poznać jakiegoś tubylca i przejść ścieżkami ludzi, którzy mieszkają tam całe życie. Wątek założyłam, bo miałam nadzieje, że ktoś był i będzie w stanie udzielić mi jakiś porad, wskazówek przymrużenie oka
    Cytuj
  • Petrova 31 maj 2016, 18:50
    Jeśli Wiedeń to koniecznie city break http://www.itaka.pl/wyniki-wyszukiwania/city-break?dest-region=austria - byłam na tej wycieczce i było bajecznie! uśmiech
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:25
    Nie byłem nigdy ale planuje kiedyś odwiedzić to miasto, mam nadzieję, że okaże się tak samo piękne jak w opowieściach moich znajomych.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 maj 2017, 23:00
    Wiedeń jest piekny i jesli ktoś ma okazje jechać to warto, ale fakt, że najlepiej na jakąś kilkudniową podróż. Itaka ma to City Brake dość atrakcyjne cenowo.



    Cytuj
  • martakol 5 gru 2017, 13:20
    Daleko z Polski do Wiednia nie ma szczególnie jak ktoś mieszka na południu Polski. Więc można wyskoczyć samemu na weekend samochodem. Wystarczy tylko znaleźć nocleg w przystępnej cenie.
    Cytuj
  • weronikamars 24 sty 2018, 7:09
    Byłam tam spontanicznie na weekend. Nocleg znalazłam w hostelu, który znalazłam przez internet. Warto jest kupić bilet na komunikację miejską jest dosyć sporo do zobaczenia więc warto intensywnie podejść do tematu żeby wszystko zobaczyć.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum