Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy są jeszcze darmowe konta bankowe?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy są jeszcze darmowe konta bankowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 10 wrz 2017, 21:27
    A co to takiego ten priority pass? Też brzmi ekskluzywnie jak ta karta przymrużenie oka
    Cytuj
  • Quku 29 paź 2017, 20:08
    Jasne, ze są. Mam konto w Nest Banku, które jest darmowe, ponadto mam dostęp mobilny do konta. Bardzo zadowolony jestem.
    Cytuj
  • mantra999 3 kwi 2018, 9:19
    Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen. Darmowa obsługa konta i darmowe wypłaty z bankomatów. Konto jest oprocentowane a dodatkowo mam darmowe ubezpieczenie karty mastercard debit a bankowość mobilna to normalka
    Cytuj
  • klimt123 24 paź 2018, 7:25
    Quku napisał:Jasne, ze są. Mam konto w Nest Banku, które jest darmowe, ponadto mam dostęp mobilny do konta. Bardzo zadowolony jestem.
    Quku, czy tam są różnego rodzaju konta i czy to darmowe to jest to ich główne konto osobiste: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html ? Wiem, że brzmi to trochę jak głupie pytanie, ale jakiś czas temu naciąłem się w innym banku na konto darmowe, które było obcięte z wielu funkcji skrzywienie na stronie nest banku nie widzę żadnego info, żeby to było jakimś dodatkowym więc wydaje się, że mają za darmo główne konto osobiste, ale wolę podpytać kogoś, kto już założył tam i korzysta. dzięki!
    Cytuj
  • opiekunnestbank 31 paź 2018, 16:19
    Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To konto jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • Koscitrupek 7 lip 2020, 5:53     (ostatnio zmieniony przez autora 7 lip 2020, 5:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Niestety większość kont bankowych pobiera opłaty za prowadzenie rachunku.
    Ja polecam Toyota Bank bo to jedynie 2.5 zł miesięcznie, a otracie konta osobistego i oszczędnościowego jest zupełnie za darmo. A mają także bardzo korzystną ofertę jakby się noga powinęła i trzeba by było pomyśleć nad linią kredytową. Mam na myśli, że odsetki są bardzo małe
    Cytuj
  • trajeljo 30 paź 2020, 12:50
    W tych czasach ciężko o 100% darmowe konta bankowe, bo wiadomo - banki muszą na czymś zarabiać. Jeśli miałbym jakiś polecić to może to być np Toyota Bank - dobry bank kierowcy, jeśli masz auto albo chcesz wziąć leasing to polecam mocno.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum