Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy skorzystać z pomocy prawnika?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy skorzystać z pomocy prawnika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 22 sie 2015, 19:04
    Jeżeli to z jego winy to nie ma sensu
    Cytuj
  • lunatyczka 26 sie 2015, 10:24
    Jeśli to z jego winy to warto mieć na to konkretne dowody. Same słowa nie zawsze wystarczą. Myślę, że oprócz pomocy prawnika mozesz skorzystać z pomocy dobrego detektywa żeby dowody zebrać.
    Cytuj
  • Glinka 31 sie 2015, 18:17
    Nasza firma w każdej problemowej sytuacji zwraca się do prawnika. Udajemy się do nich i pytamy o poradę. Wolimy mieć wszystko czarno na białym w wiedzieć jakie mamy szanse i jakie jest ryzyko w rozwiązywaniu danego problemu.
    Cytuj
  • sylwia4012 31 sie 2015, 20:47
    Dobry prawnik powie, jakie kroki warto podejmować, a jakich nie, więc ja bym zaczęła od szczerej rozmowy, np. z warszawskim specjalista od rozwodów (i nie tylko) mec. Budrewiczem - wysłucha, poradzi i podniesie na duchu. Trudne rozwody trwają, kosztują - to normalne. Jednak jeśli wie sie, za co się płaci, to nie warto oszczędzać.
    Cytuj
  • nunk80 22 wrz 2015, 11:18     (ostatnio zmieniony przez autora 24 wrz 2015, 15:16, w całości zmieniany 2 razy)
    A co powiecie np. o tym prawniku z Wrocławia http://adwokat-wroclaw.eu/ Miał ktoś z nim styczność?
    Cytuj
  • zott 27 paź 2015, 9:47
    Jeżeli już widzisz że sprawa łatwa nie będzie koniecznie zatrudnij jakiegoś specjalistę, ja korzystałam z http://chajdas.pl/ maja bardzo fajna opcję w swojej ofercie, wiadomo przy rozwodzie jest w nas bardzo dużo emocji i potrzebujemy z kimś pogadać, a ta kancelaria proponuje pomoc psychologa .
    Cytuj
  • sylwia4012 20 lis 2015, 8:56     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lis 2015, 8:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Pewnie, że skorzystaj. Pewnie wystarczy prawnik online więc nie stracisz dużo czasu na chodzenie po kancelariach. Tak czy inaczej wsparcie profesjonalisty w takich sprawach jest potrzebne. Dobrze jest mieć świadomość co nam się należy i jak o to walczyć.
    Cytuj
  • martinus22 8 gru 2015, 22:07
    Z tego co kojarzę to nie każda wizyta jest płatna, bo są takie dni organizowane. Musisz sobie poszukać informacji i poczytać, bo ja tego dokładnie nie pamiętam i nie chcę wprowadzać w błąd.
    Cytuj
  • szarlottka 7 sty 2016, 16:17
    ja bym skorzystała z pomocy prawnika nawet jeśli wina leży po stronie meża/żony. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy podczas sprawy rozwodowej dlatego lepiej być przygotowanym.
    Cytuj
  • Gonteczek 27 kwi 2016, 10:27
    Jeśli ma być orzekanie o winie bierz prawnika takie sprawy są strasznie trudne i może się dość szybko okazać, że wina jest po innej stronie. W Warszawie mógłbym odesłać do prawnika z ogromnym doświadczeniem, mecenas Budrewicz takim się właśnie charakteryzuje wpiszcie sobie w google i poczytajcie opinie sporo tego jest.
    No i powodzenia.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: księgowość