Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy warto jest brać w tej sytuacji kredyt konsolidacyjny

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto jest brać w tej sytuacji kredyt konsolidacyjny

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 14 sie 2015, 10:44
    Zarobki 2000 zł miesięcznie na umowę na czas nieokreślony.Brak wydatków bo mieszkanie z rodzicami ale dużo długów. Do zapłąty:

    2000 zł vivus
    2500 zł raty
    950 viasms
    4000 zł provident
    1350 zł okmoney

    Czy jakiś bank jest w stanie dać mi konsolidację?
    Cytuj
  • fleszyn 14 sie 2015, 11:09     (ostatnio zmieniony przez autora 24 wrz 2015, 7:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Sytuacja jest kiepska ale nie beznadziejna. Pierwsze co bym radził to kontakt z doradcą kredytowym a nie pisanie na forum. Taka osoba byłaby w stanie Ci podpowiedzieć co robić i jaka oferta jest dobra.
    jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjnego to w tym momencie dobrą ofertę posiada BOŚ. Musiałbyś jednak dopytać się doradcy albo bezpośrednio w banku czy Ci tego udzielą.
    Ewentualnie sprawdź sobie na: http://www.comperia.pl/szczegoly-kredyty-hipoteczne,1021-kredyt_konsolidacyjny.html
    Tam też jak coś możesz dopytać - to serwis na którym znajdziesz doradców finansowych. Dopytać możesz mailowo, przez forum czy przez telefon.
    Cytuj
  • erykit 17 sie 2015, 10:36
    fleszyn napisał:Sytuacja jest kiepska ale nie beznadziejna. Pierwsze co bym radził to kontakt z doradcą kredytowym a nie pisanie na forum. Taka osoba byłaby w stanie Ci podpowiedzieć co robić i jaka oferta jest dobra.
    jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjnego to w tym momencie dobrą ofertę posiada BOŚ. Musiałbyś jednak dopytać się doradcy albo bezpośrednio w banku czy Ci tego udzielą.
    Nie chcę chodzić bezpośrednio po bankach bo nie ma to sensu. Dlatego pytam się tutaj. Czy możesz przedstawic mi szczegóły tej oferty z BOŚ?
    Cytuj
  • fleszyn 17 sie 2015, 10:59
    Tutaj są szczegóły:
    Rata
    1 577,63 zł
    Prowizja
    3.00%
    Oprocentowanie (RRSO)
    5,22%
    Twój wkład własny
    70%

    Generalnie na tle innych konsolidacja jest bardzo promocyjna. A i nie piszę Ci abyś chodził po bankach ale skorzystał z pomocy niezależnego doradcy. Można takich bez problemu znaleźć w sieci.
    Cytuj
  • erykit 17 sie 2015, 11:21
    Faktycznie nie jest taka zła. Niby można znaleźć doradców ale sam nie mam w tym temacie obeznania. Możesz konkretnie kogoś polecić? I co sądzisz może o korzystaniu z firm oddłużających? Czy warto jest się nad tym zastanowić ?
    Cytuj
  • fleszyn 17 sie 2015, 11:40
    erykit napisał:Faktycznie nie jest taka zła. Niby można znaleźć doradców ale sam nie mam w tym temacie obeznania. Możesz konkretnie kogoś polecić? I co sądzisz może o korzystaniu z firm oddłużających? Czy warto jest się nad tym zastanowić ?
    Jeśli mam być szczery to jestem dość sceptycznie nastawiony do tych wszystkich firm oddłużających. Oczywiście nie twierdzę,ze wszystkie są złe ale w wielu przypadkach ich działania ograniczają się jedynie do wysłania jakiegoś pisma , które przecież można wysłać samemu bo jest wiele wzorów w sieci. Na początku trzeba probować samemu dogadać się z bankiem a dopiero potem zastanawiać się nad firmami oddłużającymi.
    Cytuj
  • sylwia4012 20 sie 2015, 12:54     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sie 2015, 8:03, w całości zmieniany 1 raz)
    W przypadku szybkich kredytów konsolidacyjnych zachodzi obawa, że mogą być niekorzystne. Dlatego dobrze jest przemyśleć taką decyzję, skorzystać z porównywarki [url=http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne/szybki-kredyt]http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/kredyty-konsolidacyjne/szybki-kredyt [/url] i skonsultować decyzję w doradcą finansowym.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum