Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Darmowe chwilówki - jak to działą

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Darmowe chwilówki - jak to działą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • konto_usuniete_385667 28 sty 2014, 10:06
    Witam. zastanawialiście się jak działają darmowe chwilówki? dla kogo one są? A no jest to rodzaj promocji danego parabanku, przeważnie jakiegoś dużego jak prowident czy vivus i sa głównie dla pierwszych klientów w celu ich przyciągnięcia. Biorąc taką pożyczkę często nie będziemy ponosili jej kosztów jeżeli spełnimy podane warunki. Głównie to musi być nasza pierwsza pożyczka, i musimy ją spłacić w terminie określonym w regulaminie, jeżeli się spóźnimy poniesiemy normalne koszty takiej pożyczki. Wszystkich zainteresowanych taka chwilówka zapraszamy na chwilowka kredyty tam znajdziecie szczegółowe warunki tych promocji oraz oferty pożyczek bez prowizji, bez biku.
    Cytuj
  • Fin 29 sty 2014, 15:10
    Co oznacza słowo darmowe, tak przy okazji tematu?
    Cytuj
  • 11 lut 2014, 2:06
    Darmowe to bez odsetek i innych kosztów. W niektórych firmach można od czasu do czasu trafić na taką ofertę ale dotyczy to tzw. szybkiej pożyczki, kredytu .
    Cytuj
  • obsesjaseo 24 lut 2014, 13:53     (ostatnio zmieniony przez autora 2 sty 2015, 20:44, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja ostatnio znalazłem pożyczki za darmo na www.tmoney.pl. Jest tam ponad 10 ofert pierwsza pożyczka za darmo, więc jest w czym wybierać. Pożyczyłem 500 zł i oddałem tyle samo. Wprawdzie niektóre firmy dawaj więcej, ale byłem już tam zarejestrowany a pożyczką za darmo jest tylko za pierwszym razem.
    Cytuj
  • Franklyn 25 lut 2014, 11:33     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2014, 8:31, w całości zmieniany 1 raz)
    branie chwilówki to często zakładanie sobie pętli, darmowe chwilówki są jak darmowe działki narkotyku - przyjdziesz po więcej

    [url=http://ezebra.pl/product-pol-4373-MAX-FACTOR-PAN-STIK-PODKLAD-96-BISQUE-IVORY.html]podkład max factor - ezebra.pl[/url]
    Cytuj
  • 7 mar 2014, 14:39
    Wejdź sonie na stronę HipoProfit.pl - tam mają darmowe chwilówki - naprawdę darmowe.
    Do tego inne kolejne pożyczki do 35 000 złotych bez bik na 23% - to chyba tanio jak na chwilówkę pozabankową?
    Cytuj
  • Daria05 14 mar 2014, 10:31
    Darmowych pożyczek nigdzie nie znajdziesz. Sprawdź na ideaexpert.pl. Różne opcje (np. pozyczka na PIT), prosta i przejrzysta umowa i przede wszystkim sprawdzona firma.
    Cytuj
  • Gonteczek 5 gru 2014, 12:51
    Oj czasami znajdziesz. Niektóre firmy mają taki sposób na promocję. Wejdź sobie na forum kredytowe o chwilówkach i poczytaj opinie. [url=http://]Pożyczki filarum[/url] ostatnio było o nich dość głośno i z tego co się przyjrzałem to oferta całkiem ciekawa, ale wiadomo jeśli był jakiś haczyk to w szczegółach i tam by trzeba było go szukać. Tak czy inaczej chwilówki czasami ratują niejednemu życie.
    Cytuj
  • Spidi4 10 gru 2014, 13:55
    Jak dla mnie to cos takiego nie istnieje. Lepiej już wziąć normalny kredyt. Widziałam, ze tutaj http://www.banki-opinie.info/bank-pocztowy-f18/ bardzo dobre opinie ma bank pocztowy. Zastanow sie bardziej nad tym by tam wziąć kredyt niż bawić sie w chwilówki
    Cytuj
  • azarus 10 gru 2014, 15:29
    jak już chwilówka to tylko vivus
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum