Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Doradca finansowy firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Doradca finansowy firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • IKZE 18 gru 2015, 2:41
    Prowadzę niewielki biznes, który od jakiegoś czasu dosyć prężnie zaczął się rozwijać. jednak wydaje mi sie, że doszedłem do takiego momentu, gdzie dalszy rozwój nie będzie możliwy bez poczynienia inwestycji, a to wiąże się z załatwieniem sobie jakiegoś finansowania zewnętrzenego. Dlatego chciałbym was zapytać, gdzie można sie zwrócić, żeby załatwił to w naszym imieniu. Z tego co widze, to np. to biuro księgo świadczy podobne usługi ale czy na podstawie własnych doświadczeń możece powiedzieć, co jakby wchodzi w zakres takich usług? na jakiej zasadzie są prowadzone takiego negocjacje? Czy banki sa w ogóle skore do tego, żeby zejść ze swojej ceny??
    Cytuj
  • finanse5 5 sty 2016, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sty 2016, 10:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam,

    każdy Bank ma inną specyfikę, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

    Proponuję:

    uzupełnić niżej zamieszczony formularz, na jego podstawie dokonam oceny i sprawdzenia w jakich bankach masz szanse na kredyt i jakie warunki te Banki mogą Ci zaoferować.

    Dodatkowo - będę mógł wskazać, czy w którymś z tych banków - będzie możliwość podjęcia negocjacji.

    Usługa jest całkowicie bezpłatna.

    Jeśli jest możliwość, proszę również o przesłanie szczegółowego raportu z BIK (można go zamówić na www.bik.pl lub za naszym pośrednictwem).
    Typ kredytu: gotówkowy/obrotowy/inwestycyjny/limit w koncie
    Wysokość kredytu: ...
    Czy kredyt będzie zabezpieczony: tak/nie (kredyt bez zabezpieczenia)
    Rodzaj zabezpieczenia kredytu: nieruchomość mieszkalna/komercja/samochód pow. 3,5 t
    Wartość zabezpieczenia: ...
    Województwo: ...
    Waluta kredytu: ...
    Pożądana długość okresu kredytowania: ...

    Przychód 2014/
    Dochód 2014/
    amortyzacja 2014:


    Przychód 2015/
    Dochód 2015/
    amortyzacja 2015:

    Forma prawna jednoosobowa dział. gosp., spółka cywilna, sp. z o.o. itd.
    Branża:
    Działalność prowadzona od:
    Rodzaj prowadzonej księgowości: (Pełna księgowość/ Zasady ogólne / Ryczałt / Karta podatkowa )
    Aktualne obciążenia kredytowe prywatne: nazwa banku, data zawarcia umowy, kwota do spłaty, wysokość raty
    Aktualne obciążenia kredytowe firmowe: nazwa banku, data zawarcia umowy, kwota do spłaty, wysokość raty
    Historia w BIK: ...

    pozdrawiam
    Orzechowski Dariusz
    Cytuj
  • aserehe 30 sie 2016, 19:35
    Pytanie, czy szukasz inwestora? Czy szukasz dofinasowania np. z Unii, czy po prostu chcesz wziąć kredyt na rozwój działalności. W tym ostatnim przypadku, oczywiście najlepiej zwrócić się do Banku np. Idea Bank - [url]https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz[/url] i wybrać dla Twojej firmy optymalną ofertę. Jeśli szukasz inwestora zapisz się do jakiegoś klubu Biznesowego, nawiąż znajomości, rozmawiaj z ludźmi w branży, może też warto zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej firmy consultingowej? Opcji jest wiele, zastanów się uśmiech
    Cytuj
  • Kkochan 19 paź 2016, 8:50
    Ja mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że doradztwo finansowe dla firmy bardzo często nie wystarcza
    U Mnie było tak, że korzystałem z usługi prawnika, który specjalizował się w obsłudze prawnej firm. Było to dużo lepsze rozwiązanie, gdyż taka usługa łączyła ze sobą zarówno doradztwo finansowe, managerstwo jak i typowe usługi prawne.
    Generalnie jest to bardziej opłacalne rozwiązanie i dużo bardziej uniwersalne. Oczywiście co do kosztów, to tu musiałbyś porównać kilka ofert aby wypracować jakąś konkretną strategię.
    Cytuj
  • karollca 4 mar 2017, 21:24
    Doradca finansowy jest do dyspozycji osób mających odpowiednie konto biznesowe w Deutsche Banku https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/db-rozwiazania.html . W dzisiejszych czasach jesteśmy zasypywani propozycjami inwestycji, lokat i darmowych kredytów. Jak się w tym wszystkich samemu połapać? Przyznam się ze dla mnie problemem jest bezkosztowe przedłużenie umowy na telefon. Zawsze wcisną mi jakąś opłatę za chmurę, czasoumilacz, czy lokalizator. Praktycznie wszędzie trzeba mieć osobistego doradcę od każdej decyzji jaką podejmujemy.
    Cytuj
  • tapen 22 kwi 2024, 8:56
    Sprawdź https://kancelaria-domena.pl/czy-doswiadczenie-odgrywa-wazna-role-podczas-wyboru-prawnika/ to naprawdę dobra decyzja.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum