Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najlepiej ulokować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wislal 17 lip 2016, 15:52     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lip 2016, 21:27, w całości zmieniany 2 razy)
    A co sądzicie o akcjach pracowniczych? Tutaj przeczytałem, że jest to dobra opcja na inwestycje http://www.phisa.pl/PL-H53/podatek-od-sprzedzy-akcji-pracowniczych.html Co o nich sądzicie?
    Cytuj
  • SemperCordis 22 lip 2016, 21:05
    Ja proponuje inwestycje w monety. Przynoszą stały zysk.
    Cytuj
  • SunTzu 26 lip 2016, 7:27
    Monety to dobry pomysł, ale i szlachetne kruszcze też. Złoto, srebro - można na tym zarobić.
    Cytuj
  • UllKa 29 gru 2016, 15:34
    Chyba lokaty najpewniejsze.
    Cytuj
  • kamilmazur 5 lut 2017, 19:44
    W złoto przymrużenie oka
    Cytuj
  • marszu91 22 lut 2017, 13:57
    nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zachęcać do inwestowania w złoto albo w monety bulionowe... Ludzie, ogarnijcie się. Wiem, że złoto teraz zyskiwało na wartości, ale to dobra inwestycja dla trejderów, spekulantów i ogólnie takich ludzi, którzy wiedzą co i jak... Już jak chcecie bezpiecznie zainwestować to kupcie sobie jednostki w funduszu pieniężnym. Przynajmniej na inflacji nie stracicie.
    Cytuj
  • Agna 23 kwi 2017, 16:31
    Tylko bank moim zdaniem.
    Cytuj
  • Ask1985 30 sie 2022, 11:07
    Inwestycji jest bardzo dużo tylko należy się zastanowić czy my na tym zarobimy., Jedną i pewną inwestycją jest kupowanie sztabek złota. Mennica Skarbowa ma w swoje ofercie takie sztabki. Jeszcze że mają dobrą cenę to mają na miejscu te sztabki.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum