Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie po pożyczkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie po pożyczkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wy_pasionek 27 lis 2017, 19:55
    Ja osobiście takich pożyczek nie polecam. Mają bardzo wysokie koszty i szybko należy je spłacić. A gdy nie oddamy długu w terminie, to koszty jeszcze się zwiększają. Lepiej więc chyba iść do banku i złożyć wniosek o kredyt. MOże trzeba dłużej poczekać, ale zawsze pod względem kosztów wyjdzie to taniej.
    Cytuj
  • mantra999 3 gru 2017, 15:33
    W raifeisen można starać się o kredyt bez zabezpieczeń dla osób prowadzących działalność gospodarczą. !0 tys ba wszelakie wydatki firmowe.
    Cytuj
  • izabela88 6 gru 2017, 18:53
    Najlepiej to do banku przymrużenie oka takie moje zdanie, po prostu tylko tam będzie bezpiecznie i bez ryzyka
    Cytuj
  • AngelikaSwie 18 gru 2017, 9:29
    Dokładnie.I tego trzeba się trzymać Bo dzieki tego typu rankingom mozna porównac sobie oferty pożyczek i zdecydować się na taką, która jest najbardziej opłacalna. Nie piszcie tutaj,że wszystkie pożyczki prywatne są be, bo tak absolutnie nie jest. W sytuacji kiedy chcemy pożyczyć kasę na krótko i nie chcemy bawić sie z formalnościami, jakich wymaga bank to jest to najbardizej opłacalne i najszybsze rozwiazanie.
    Szczególnie jeśli bierze się pierwszą darmową pożyczkę.
    Cytuj
  • Kotty37 25 sty 2018, 8:46
    A ja tam jestem tego zdania, że po pożyczkę należy kierować się tylko do banku. Wychodzę z założenia, że firmy pożyczkowe nie są wiarygodne, tyle się przecież słyszy o podejrzanych "chwilówkach". W reklamie wszystko wygląda ładnie i zgrabnie, ale potem następuje rzeczywistość. A rzeczywistość ma się tak, że w umowach tego typu kryją się różne haczyki i gwiazdki.
    Cytuj
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:01     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sty 2018, 7:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Kotty37 napisał:A ja tam jestem tego zdania, że po pożyczkę należy kierować się tylko do banku. Wychodzę z założenia, że firmy pożyczkowe nie są wiarygodne, tyle się przecież słyszy o podejrzanych "chwilówkach". W reklamie wszystko wygląda ładnie i zgrabnie, ale potem następuje rzeczywistość. A rzeczywistość ma się tak, że w umowach tego typu kryją się różne haczyki i gwiazdki.
    Po to przecież masz regulamin aby go czytać. W regulaminie wszystko jest napisane. Oprocentowanie, wszystkie dodatkowe opłaty.Firma niczego nie ukrywa bo i nie może ( jakby tktós dowiedział się o tym to mogłaby być sprawa w sądzie ). Niestety wiele osób takiego regulaminu nie czyta i potem jest płacz, że pożyczka droga. Że nie spodziewali się takich kosztów.

    Jednak tak jak pisałem w większości przypadków jest to wina danych osób.

    Jak dla mnie takie pożyczki nie są niczym złym. Trzeba sobie je jednak dobrze porównać. Zerknij jeszcze tutaj: http://twojapierwszachwilowka.pl/ - aktualne porównanie poszczególnych ofert pożyczkowych.
    Cytuj
  • bajtek098 1 lip 2018, 21:01
    W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel który można spłacać przez 8 lat. Z taką historią kredytową nie powinno być problemu.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum