Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie wziąć online chwilówkę za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 25 mar 2016, 12:36
    to prawda ale czasem ta szybkość może nas słono kosztować. ja się wystrzegam, wolę banki z jasną umową. przynajmniej wiem, że mogę wybrać dogodny dla mnie termin spłaty i jasne odsetki.
    Cytuj
  • veganka 6 kwi 2016, 13:45
    no tak myślę że to bardzo dobry pomysł, żeby brać pożyczkę przez ten portal. ja wychodzę z założenia że pożyczka to tylko u sprawdzonego pożyczkobiorcy bo wtedy dostajesz jasne warunki jeśli chodzi o pożyczkę.
    Cytuj
  • b_mike 11 kwi 2016, 16:00     (ostatnio zmieniony przez autora 13 kwi 2016, 23:52, w całości zmieniany 2 razy)
    Całkiem ciekawe chwilówki są np. [url=http://www.nachwilke.com]tutaj[/url] uśmiech Warto sobie tam porównać różne ciekawe oferty uśmiech
    Cytuj
  • veganka 12 kwi 2016, 16:14
    chwilówek jak najbardziej, bo to oszukaństwo jest lepiej odrazu pisać się na realną umowę z bankiem i wiedzieć na jakie raty z góry się umawiasz. po co komplikować sobie sprawę.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 20 kwi 2016, 10:19     (ostatnio zmieniony przez autora 21 maj 2016, 9:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Chwilówki to nie jest oszukaństwo .Wszystko jest opisane w regulaminie i na ich stronach. Oprocentowanie jest bardzo wysokie i jest to wiadome ale dla ludzi liczy się to,ze pieniadze są szybko i bezproblemowo. I kto tutaj jest winien?

    Zanim weźmiecie polecam poczytać sobie tematy na forum kredytowym. O tym która firma oferuje darmowe pożyczki ( może byc to oferta pierwszej pożyczki gratis).
    http://www.forum-kredytowe.pl/
    Cytuj
  • veganka 28 kwi 2016, 19:55
    jak ludzie nie czytają umów to sami są sobie winni przecież ogólnie wiadomo, że chwilówki to najgorsze rozwiąznaie z możliwych, ja bym się na to nie zdecydowała. ostatni kredyt jaki miałam to było w sygma banku, miałam jasną umowę na jasnych zasadach i nie było żadnych niedomówień czy ukrytych kosztów.
    Cytuj
  • 31 maj 2016, 16:36     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2016, 16:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę że spokojnie możesz skorzystać z firmy http://www.prorank.pl/extraportfel dobrze rozwijąca się Polska firma. Chyba obecnie najlepsze opinie mają. Oczywiscie sa opinie ze ktos nie dostal pozyczki itp. ale uwazam ze warto z tej firmy skorzystac..
    Cytuj
  • Xaveri8 17 kwi 2017, 12:26
    Nie rozumiem ludzi decydujących się na chwilówki. Chwilówki są dużym złem.
    Cytuj
  • russo 6 maj 2017, 21:45
    Xaveri8 napisał:Nie rozumiem ludzi decydujących się na chwilówki. Chwilówki są dużym złem.
    Jeśli ktoś potrzebuje szybko kasy to dlaczego ma nie skorzystać z pożyczki? Promocyjne oferty są ok - ważne aby spąłcić w terminie. Ja niedawno pożyczałem w wonga. Koszt 10zł.
    Cytuj
  • tomek_m1987 8 maj 2017, 12:10
    w banku
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum