Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jak zabezpieczyć kompa przez keyloggerem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zabezpieczyć kompa przez keyloggerem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • LaikPC 7 paź 2011, 12:18
    Mój antywirus po aktualizacji sygnatur wykrył keyloggera dropped coś tam.
    Zastanawiam się jak można jeszcze zabezpieczyć kompa przez takimi szkodnikami bo sam antywirus nie wystarczy.
    Chodzi mi o bezpieczeństwo transakcji konta bankowego.
    Cytuj
  • Eru 7 paź 2011, 14:40
    ?? a ten złośliwy kod w komputerze to chyba sam się tam nie wkradł przebiegły
    Może nie należy uruchamiać wszystkiego jak leci i to jeszcze ściąganych pewnie skąd się da.
    Cytuj
  • FreeKo 7 paź 2011, 17:41
    Tak to właśnie jest jak się "testuje" różne programy.
    Antyvir nie zastąpi zdrowego rozsądku, choć to może i różnie bywa.
    Znajomy przyniesie pendrivera z fotkami z imprezy a tak wirus, trojan i inne ustrojstwo.
    Cytuj
  • AMD64 7 paź 2011, 19:19
    Do ekstra zabezpieczenia proponuję HIPS SpyShelter Premium.
    Świetny program, który monitoruje zachowania innych programów próbujących np. przechwytywać informacje z komputera.
    Ale to jest płatne i zdaje się dostępne w języku polskim.
    Cytuj
  • MasterWeb 7 paź 2011, 23:03
    Hips? to przecież osobny program. Ale fakt, dobry i to jest dodatkowe zabezpieczenie, które może samo nie wykrywa wirusów, ale informuje użytkownika, że jakiś program próbuje przechwycić wpisywane dane, albo pobrać coś ze schowka.
    Ba, nawet może zablokować przechwytywanie ekranu.
    Aż dziw bierze, że takie coś nie jest na wyposażeniu pakietów internet security.
    Cytuj
  • Mistrzu21 8 paź 2011, 7:00
    To pytanie jak zabezpieczyć kompa o chyba do działu Komputery i internet.
    Tu raczej dyskutuje się o finansach i innych kwestiach związanych z kasą.
    No chyba, że mówimy o kradzieżach z kont internetowych to wtedy może być nawet przydatne.
    Cytuj
  • LaikPC 8 paź 2011, 10:13
    O bankowość elektroniczną mi przecież chodzi, więc raczej nie pomyliłem działów.
    I tak mnie to mało interesuje, ważne abym uzyskał jakaś podpowiedź czy wskazówkę.
    Nie wiem jak wirus dostał się, ale pewnie to moja wina "brak zdrowego rozsądku".
    Cytuj
  • ROB77 8 paź 2011, 10:37
    SpyShelter w podstawowej ochronie jest darmowy, ale tylko dla systemów 32 bit.
    Jeśli ktoś ma Vistę czy 7 w wersji 64 bit to niestety musi kupić licencję za 30 euro.
    Pocieszeniem jest to, że licencja jest dożywotnia przynajmniej tak zapewniają.
    Cytuj
  • CoolerFan 8 paź 2011, 12:21
    Inną alternatywą jest KeyScrambler Professional
    Aplikacja zapewnia bezpieczne surfowanie po siedzi, chroni nasze dane wpisywane w rozmaitych formularzach (loginy, hasła, dane personalne, numery kart kredytowych, itp.). Program pozwala na ochronę ponad 100 rozmaitych aplikacji (przeglądarki internetowe, programy do poczty e-mail, komunikatory, edytory tekstowe).
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum