Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 2 mar 2016, 19:04
    Ja przed każdym wyjazdem ubezpieczam się w Compensa. Mają ubezpieczenie które nazywa się Voyage, a dostępne jest w kilku wariantach w zależności od tego gdzie jedziemy i jak szeroki chcemy mieć zakres ubezpieczenia. Nigdy się nie zawiodłam, więc polecam.
    Cytuj
  • veganka 2 mar 2016, 22:48
    w sygmie też masz kilka wariantów ubezpieczenia do wyboru. wszystko zależy od tego czego potrzebujesz, teraz praktycznie każy ubezpieczyciel jest elastyczny.
    Cytuj
  • veganka 7 mar 2016, 16:12
    ja kupiłam ubezpieczenie w sygma banku ponieważ mogłam wszystkie formalności załatwić drogą online, co dla mnie jest bardzo istotne ponieważ nie mam czasu w tygodniu, żeby móc udać się do uebzpieczyciela a oni zazwyczaj są otwarci an tyfodniu, wiec rozwiąznai online to dla mnie bardzo istotna kwestia.
    Cytuj
  • oecompensa 14 mar 2016, 11:38
    Meggi85 napisał:Ja przed każdym wyjazdem ubezpieczam się w Compensa. Mają ubezpieczenie które nazywa się Voyage, a dostępne jest w kilku wariantach w zależności od tego gdzie jedziemy i jak szeroki chcemy mieć zakres ubezpieczenia. Nigdy się nie zawiodłam, więc polecam.
    Meggi85, dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

    Ubezpieczenie w podróży Compensa Voyage to plan awaryjnyny na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – zachorowania, pobytu w szpitalu czy zgubienia bagażu. Niezależnie od tego czy podróżujemy turystycznie, czy służbowo Compensa oferuje szeroki zakres ochrony. Aby móc bardziej dostosować nasze ubezpieczenia do Państwa potrzeb wprowadziliśmy cztery warianty ubezpieczenia turystycznego: Podstawowy, Standardowy, Luksusowy i Elastyczny. Zakres ubezpieczenia możemy w łatwy sposób dostosować do charakteru wyjazdu: w zależności od tego czy jedziemy na narty, na wczasy na plażę czy w podróż z plecakiem po krajach tropikalnych. Ze wszystkim szczegółami mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx .

    Ubezpieczenie Voyage można kupić przez internet na stronie https://turystyka.compensa.pl/ Proces zakupu trwa jedynie 5 minut.
    W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Compensa
    Cytuj
  • veganka 14 mar 2016, 13:28
    ja uważam, że dobry ubezpieczyciel to podstawa, ja też cenię sobie możliwość załawienia wszytkiego online, a w sygmie banku właśnie mogę liczyć na takie rozwiązanie.
    Cytuj
  • lativa 15 mar 2016, 20:06
    nie wyobrażam sobie wyjazdu zagranicznego bez dodatkowego ubezpieczenia, teraz jestem na etapie poszukiwań czegoś na nasze włoskie wakacje, co oferuje sygma? @veganka
    Cytuj
  • veganka 16 mar 2016, 14:42
    lativa napisał:nie wyobrażam sobie wyjazdu zagranicznego bez dodatkowego ubezpieczenia, teraz jestem na etapie poszukiwań czegoś na nasze włoskie wakacje, co oferuje sygma? @veganka
    tutaj masz pełną gamę ubezpieczęń sygmy https://www.sygmabank.pl/ubezpieczenia przejrzyj sobie wylicz skłądki na kalkulatorze i będziesz miała jakieś odniesienie.
    Cytuj
  • lativa 16 mar 2016, 18:57
    O, super uśmiech dzięki wielkie, a jakie masz z nimi doświadczenia? Korzystałaś z ich ubezpieczeń ?
    Cytuj
  • veganka 17 mar 2016, 18:33
    bardzo dobre doświadczenie mam z sygmą. zaczęło się od kredytu ratalnego, potem dostałm propozycję karty kredytowej, ubezpieczenie mam multigwarancję na wydłużenie gwarancji sprzętu rtv agd w mieszkaniu.
    Cytuj
  • lativa 18 mar 2016, 18:47
    jak to ubezpieczenie sprzętu? na czym to polega?
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum