Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Koksztys opinie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koksztys opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bat-man 20 lis 2014, 22:32     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2014, 0:12, w całości zmieniany 2 razy)
    Witam! Zbieram opinie o firmie, kancelarii prawno-windykacyjnej właściwie, Koksztys. Interesuje mnie opinia osób, które nawiązały współpracę z tą kancelarią i mogą mi coś więcej powiedzieć o tym jak się ich prawnicy spisują i czy warto z nimi nawiązać umowę. Dzięki z góry
    Cytuj
  • 4Deal 21 lis 2014, 1:55
    ciut żałosna jest ta reklama w "formie" zapytania.

    polecam e-prawnik.pl
    Cytuj
  • bat-man 23 lis 2014, 0:03
    4Deal napisał:ciut żałosna jest ta reklama w "formie" zapytania.

    polecam e-prawnik.pl
    Ciekawe, kto tu uprawia reklamę? Ja pytam i oczekuję odpowiedzi, ale jak widzę ty nic mądrego oprócz reklamy mi nie zaproponujesz...
    Cytuj
  • kifonda 30 lis 2014, 14:11
    Nie znam tej kancelarii. W zakresie windykacji mogę jedynie polecić firmę Volenti sp. z o.o. Mam nadzieję, że pomogłam.
    Cytuj
  • mallutka 4 gru 2014, 18:36
    Znam kancelarię i mam pozytywną opinię. Wykupujesz abonament i masz prawnika na każde zawołanie uśmiech Nie wiem jak to jest u innych, ale w koksztysie w płaci się 99 zł miesięcznie, a w zamian masz prawo do nielimitowanych porad i konsultacji z zakresu wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej plus do tego pomoc windykacyjna, gdy trzeba ściągnąć należności od niepłacących kontrahentów.
    Cytuj
  • azarus 10 gru 2014, 15:27
    Jak już pisałem, prowadząc firmę - nawet niewielką - stale potrzebna jest pomoc prawników. Za każdym razem, gdybym miał się do kogoś zgłaszać po poradę, to szybciej bym pewnie zbankrutował. Obecnie mam wykupiony pakiet na usługi prawnicze w Koksztys. Co miesiąc kosztuje mnie to tylko 99 zł netto, a mam nielimitowany dostęp do porad, których prawnik udziela mi albo telefonicznie albo mailowo, co jest dla mnie bardzo wygodne. Mogę im też zlecić przygotowanie umów i opinii, a nawet poprosić o sprawdzenie kontrahenta.
    Cytuj
  • mis-kos 12 sty 2015, 22:28
    Mają jedną z najtańszych ofert na rynku, oferując nielimitowany dostęp do prawników przez telefon. Pewnie nie wszystkich takie rozwiązanie zadowoli, dlatego jest możliwość przetestowania tej usługi za 1 zł przez 30 dni i podjęcie decyzji o dalszej współpracy. Kto nie ma skomplikowanych spraw i chodzi raczej o jakieś szybkie porady, kilka pism do przygotowania i pomoc w windykacji, to się sprawdzą.
    Cytuj
  • Willy102 16 sty 2015, 11:39
    Zanim zdecydowałem się na Koksztys - sprawdziłem ich. Szukałem m.in. firm, które z nimi współpracowały i są to np. Bank BPH, Raiffeisen Leasing, Bank Millennium, NECKERMANN POLSKA Sp. z o.o., Agora, Politechnika Łódzka itp (jest tego więcej, na stronie są referencje). To dobra firma.
    Cytuj
  • kifonda 9 kwi 2015, 13:21
    Ja zastanawiałam się między nimi, a firmą vindicat, która umożliwia samodzielną windykację, ale ostatecznie wybrałam drugi wariant. spodobały mi się bardzo niskie ceny (5 zł za pismo do komornika) i już nawet nie sprawdzałam oferty tej pierwszej firmy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum