Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Konto bankowe do rozliczania 500 plus

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konto bankowe do rozliczania 500 plus

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Milajo 4 lis 2016, 20:54
    500 plus to znacząca pomoc dla rodzin wielodzietnych. Z pewnością najpierw rodziny te muszą nacieszyć się tymi pieniędzmi. Wiele rodzin kupiło dzięki temu samochód, spędziło wakacje, czy umeblowało mieszkanie. Z czasem jednak przychodzi refleksja i pojawia się chcę oszczędzania tych pieniędzy na trudne czasy. Oczywiście ułatwiają to banki dodając dodatkowo premie dla oszczędnych, I tak w Deutsche Bank dodatkowo do lokaty db Plan 500+Premia dają nawet 500 zł premii co roku na każde dziecko https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/lokaty/db-plan-500premia.html . Zachęcający rodziców do oszczędzania produkt DB daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko poniżej 18 roku życia. Lokata db Plan 500+Premia jest adresowana zarówno do nowych jak i obecnych Klientów Banku. Dzięki niej rodzice mogą zgromadzić pieniądze jakie państwo dało ich dzieciom tak by gdy osiągną pełnoletność mogły je osobiście rozdysponować na studia czy wydatki związane ze startem w dorosłe życie.
    Cytuj
  • Krewetka 21 lis 2016, 22:14
    A to jest warte uwagi. Teraz wszyscy próbują się podpinać pod 500 plus, PZU, Nationale Nederlanden też mają takie prgramy no i masa innych mniej znanych.
    Cytuj
  • MerryJerry 22 lis 2016, 0:22
    Wszystko jest dobre, byle nie zachęcać ludzi do natychmiastowego pozbywania się środków. A znamy takie przypadki kiedy 500+ wręcz parzy. Lepiej gdzieś to ulokować i zaoszczędzić na później
    Cytuj
  • Kasia_katarzyna 22 lis 2016, 15:43
    MerryJerry napisał:Wszystko jest dobre, byle nie zachęcać ludzi do natychmiastowego pozbywania się środków. A znamy takie przypadki kiedy 500+ wręcz parzy. Lepiej gdzieś to ulokować i zaoszczędzić na później
    MerryJerry - 500+ to jedno, nawet nie wyobrażasz sobie ile miałam sytuacji, gdy do sklepu obuwniczego, w którym pracowałam przychodzili ludzie, pytali o paragony na buty dla dzieci a potem do mnie, abym im wystawiła fakturę żeby ją w pomocy społecznej pokazali. Pieniądze wiadomo gdzie poszły.
    Zdecydowanie popieram każdy pomysł by mądrze wydać pieniądze z 500+.
    Cytuj
  • pacyfista 23 lis 2016, 12:31
    Ostatnio zastanawiam się nad pakietem Strażnik Przyszłość od Nationale - Nederlanden. Podobają mi się wypłacalne raz do roku specjalne profity dla klientów, poza tym, to prywatna firma, mają całkiem rozsądny program. uśmiech
    Cytuj
  • Usiaczek 25 lis 2016, 23:22
    pacyfista napisał:Ostatnio zastanawiam się nad pakietem Strażnik Przyszłość od Nationale - Nederlanden. Podobają mi się wypłacalne raz do roku specjalne profity dla klientów, poza tym, to prywatna firma, mają całkiem rozsądny program. uśmiech
    Ja pakiet Strażnika Przyszłości mam juz od września, zdecydowałam sie na niego jak tylko sie pojawił, zalezało mi, żeby pieniądze z 500+ odkładać. Na Strażnika przelewam 400zl a 100 zł odkładam do skarpety na nagłe wydatki, jakby sie pojawiły wiadomo czasami jak pojawia sie jakaś choroba i trzeba wykupić antybiotyki to budżet domowy ratuje i 200 zł uśmiech
    Cytuj
  • trialman 15 gru 2016, 19:26
    Według mnie na obojętnie jakie konto pójdą pieniądze będzie dobrze. Byle je potem dla dzieci dobrze wydać.
    Cytuj
  • Agna 26 sty 2017, 14:01
    Trzeba dobrze przemyśleć.
    Cytuj
  • Koscitrupek 1 lut 2017, 18:12
    Najlepiej to konto bankowe oszczędnościowe założyć w przypadku takiego rozliczania. Bo zawsze to jakiś fajny procent rocznie może wskoczyć od uzbieranej kwoty. Osobiście polecam sprawdzić kalkulator takich kont oszczędnościowych. A ze wgzlędu na swoją wiedze, jak i praktykę polecam zainteresować się mniej znanym, ale już coraz bardziej widocznym na rynku bankiem Toyota.
    Cytuj
  • kamilmazur 2 lut 2017, 10:23
    Chyba większość banków to rozlicza. Mają przecież z tego zysk.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum