Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Konto firmowe , w ajkim banku ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konto firmowe , w ajkim banku ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 20 cze 2017, 21:55
    Rankingi i porównania nie mają pełnej oferty, więc nie zawsze warto się nimi sugerować. Dla mnie najatrakcyjniejszy pod względem kryteriów, które wymieniasz jest Idea Bank. Mają różne konta i łatwo je dopasować pod swoje potrzeby. Sama mam konto Firma To Ja pod jdg i jestem z niego zadowolona. Jak chcesz coś wiedzieć pytaj śmiało.
    Cytuj
  • Battlecross 4 lip 2017, 11:44
    Ja polecam Ci założyć w Toyota Banku, dobre warunki i przede wszystkim lokaty długoterminowe, które pozwalają fajnie pomnożyć kapitał.
    Cytuj
  • bajtek098 2 lis 2017, 21:30
    Moja firma ma konto w raiffeisen. Darmowe prowadzenie pakiet przelewów, darmowe bankomaty i karta visa business debit. Jest tego jeszcze trochę ale szczerze mówić nie pamiętam. Od tego jest księgowy
    Cytuj
  • hipcio 27 lis 2017, 19:16     (ostatnio zmieniony przez autora 22 gru 2017, 13:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Idea bank ma niezłe konto bankowe firmowe Ale nie jest to jedyne darmowe konto bankowe firmowe jakie znajdziecie. Poza tym są o wiele lepsze oferty:
    mbiznes konto - limit 10 tys. złotych kredytu na start
    wszystko darmowe
    jest jedynie opłata za kartę ale jakieś grosze bo 3 zł miesiecznie

    ewentualnie konto w ing. Dają atrakcyjną linię kredytową. Można spłacić na niej zadłużenie w dogodnym dla siebie okresie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum