Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 6 7 z 11  
  • sloneczko9 13 paź 2014, 8:56
    Witam. Chciałabym obecnie porozmawiać tutaj o kredytach gotówkowych. W jakim banku obecnie warto jest zdecydować się na takie zobowiązanie?
    Zastanawiam się obecnie nad wzięciem kredytu na część sprzętu w domu .
    Na pewno odpadają chwilówki i inne podejrzane instytucje.e
    Cytuj
  • erykit 14 paź 2014, 8:58
    A nie możesz po prostu wziąć takiego sprzętu na raty ? W tym przypadku byłoby to raczej na moje oko lepsze rozwiązanie bo za kredyt jednak trzeba troche zapłacić ...
    No ale jeśli już chcesz ten kredyt to zapoznaj się z zestawieniami w sieci. Tutaj na przykład:
    http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html
    możesz sobie znaleźć ranking kredytów gotówkowych oferowanych przez banki. Sam konkretnego Ci nie doradzę ( jednak unikam takich kredytów...).
    Może warto byłoby pogadać sobie z doradcą?
    Cytuj
  • hipcio 15 paź 2014, 8:07
    Z doradcą tak ale niech dziewczyna znajdzie jakiegoś niezależnego wielki uśmiech Bo przecież wiadomo, że doradca w banku będzie polecał produkty bankowe - bez względu na to jakie są. Po to aby sobie zarobić.
    Autorko. Moja rada. Nie pakuj się na pewno w pożyczki prywatne. Narobiło się wokół dużo lichwy i jednak łatwo w taki sposób wpaść w spiralę długów...
    Cytuj
  • sloneczko9 16 paź 2014, 8:10
    A wiesz,że zastanawiałam się nad taką prywatną pożyczką?
    W skrzynce praktycznie codziennie znajduję po kilkanaście ofert kredytów ... Większość właśnie z takich prywatnych instytucji.
    A jakiego powodu ich nie brać? Mają jakieś inne zasady ? Oprocentowanie?
    Tak się zastanawiam czy nie skorzystać z usług doradcy kredytowego.
    Cytuj
  • lechoo 19 paź 2014, 1:51
    Zobacz tutaj. Na pewno coś dopasujesz dla siebie

    http://biurokredytowe.oferty-kredytowe.pl/m2m/kredytygotowkowe/porownanie-ofert/
    Cytuj
  • erykit 21 paź 2014, 8:43
    Sloneczko ja również tak jak hipcio uważam,że lepiej się nie pakować w pożyczki prywatne.
    Po pierwsze oprocentowanie, które często sięga kilkuset % w skali roku. Tacy pożyczkodawcy kuszą łatwością dostania takiego kredytu ale często bardzo trudno się z niego wywinąć.
    Poza tym są to zazwyczaj niepewne instytucje... Bank moim zdaniem jest lepszym wyborem.
    Na stronie , do której dałem tutaj link możesz zostawić swoje dane i powinien się do Ciebie odezwać doradca kredytowy. Może warto byłoby chociaż z nimi pogadać ?
    Cytuj
  • sloneczko9 24 paź 2014, 7:55
    To może faktycznie jednak nie będę brała takiej pożyczki.
    Jeszcze wczoraj czytałam o tym w sieci ( o tych wszystkich trudnych sytuacjach ze spłatą...).
    Zostawiłam swój numer na tej stronie jaką tutaj podałeś. Dzisiaj pewnie ktoś się odezwie. No zobaczymy co mi powie.
    Cytuj
  • Natsan 27 paź 2014, 18:55
    Tu nie ma co wróżyć tylko wejdź sobie na [url=http://www.forum-kredyty.pl/forums/kredyty-gotowkowe-3/]forum o kredytach gotówkowych[/url] i tam poszukaj tego co Cię interesuje. Ewentualnie jeśli coś nie będzie opisane wtedy najlepiej założyć swój wątek opisując dokładnie sytuacje i myślę, że ludzie doradzą Ci co obecnie się najbardziej opłaca i gdzie, a Ty sobie tylko to zweryfikujesz już w samym banku.
    Cytuj
  • mscislaw 3 lis 2014, 9:29
    Fora są ok ale jak wiadomo siedzą tam różni ludzie. Ci co się znają ale również Ci co się nie znają tak więc można natrafić na różne rady .Te dobre jak i te złe. Tak więc sam jestem zdania,że również warto byłoby skorzystać z porady konkretnego doradcy kredytowego. Szczególnie,że jest to zobowiązanie na jakiś czas i jednak warto byłoby wziąć taki kredyt, który bedzie nas kosztował w miarę niewiele....
    Cytuj
  • sloneczko9 17 lis 2014, 9:47
    jestem już po rozmowie z doradcą z comperii .W sumie dobrze,że zadzwoniłam ponieważ wyjaśnił mi wiele rzeczy, nad którymi się zastanawiałam. Dobra sprawa i dzięki za pomocne info !
    Już wzięłam kredyt. Rata jest ok. Wydaje mi się,że nie powinnam mieć problemów ze spłatą.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 11  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum