Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tyrion 21 lis 2014, 12:35
    W niektórych przypadkach kredyt gotówkowy może być korzystny. Sam jakiś czas temu brałem taki kredyt na skute ponieważ okazało się,że kredyt jest bardziej opłacalny niż raty jakie zaproponowali mi w sklepie.
    Tak więc wiele zależy od danej sytuacji.
    Jednak podobnie jak Ty skontaktowałem się z doradcą. Samemu ciężko jest coś znaleźć.
    Cytuj
  • mscislaw 22 lis 2014, 9:09
    W zasadzie to wysokość raty zależy od bardzo wielu czynników. Od tego na jaki okres jest to kredyt. Czy jest w ratach równych czy malejących. Czy ma ubezpieczenie czy nie ( bo jest to jednak te kilkadziesiąt złotych więcej do kredytu).
    Na pewno Rzeczywiste Oprocentowanie Kredytu ( RRSO) na pewno ułatwi wybór odpowiedniego. Niestety z rankingów wynika,że większość klientów nie orientuje się czym jest rrso i rzadko z niego korzysta.
    Cytuj
  • Daria05 25 lis 2014, 14:32
    W każdym banku można wziąć kredyt. Jeżeli jednak chcesz poszukać taki z najniższym procentem, to lepiej skorzystać z firmy pośrednictwa finansowego. Najlepiej na tym wyjdziesz.
    Cytuj
  • Meggi85 27 lis 2014, 12:41
    Teraz poza pożyczkami bankowymi coraz więcej pojawia się opcji pożyczek pozabankowych w parabankach. To też nie raz opcja dobrej pożyczki w świetnych warunkach. Warto jednak biorąc pożyczki mieć kilka opcji z których można wybrać. Najważniejsza jest świadomość tego co mamy do wyboru.
    Cytuj
  • Fin 29 lis 2014, 10:26
    Jaki bank wybrać? Większość kredytów jest przedstawionych na portalu z bankami. Ogólne informacje oczywiście znajdziesz, ale o szczegóły do już konkretnie do banku. skrzywienie
    Cytuj
  • TianaR 29 lis 2014, 21:00
    Ja nim wzięłam kredyt to kilku doradców odwiedziłam.
    Cytuj
  • Daria05 19 gru 2014, 12:45
    TianaR, duże różnice między nimi zauważyłaś?
    Cytuj
  • TianaR 21 gru 2014, 21:45
    Niestety nie .
    Cytuj
  • zylek 13 mar 2015, 8:17
    Nie nastawiajcie się na taki, czy inny bank, raczej starajcie się szukać wykonawcy, który faktycznie ma pojęcie na ten temat, ma doświadczenie i w branży siedzi od dawna. Bardzo łatwo można trafić na człowieka, który kompletnie się do tego nie nadaje, ma nieaktualną wiedzę, nie ma kompetencji, ale tutaj musicie już bazować na opiniach innych.
    Cytuj
  • MartynKa79 18 mar 2015, 14:29
    A gdzie byście mnie wysłali po kredyt dla firmy? Potrzebuję zastrzyku gotówki dla młodej firmy. Rokuje, tylko ma chwilowe problemy z płynnością.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum