Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariakik 12 cze 2015, 10:05
    Z tego co widzę Alior, mBank i Getin mają najlepsze kredyty gotówkowe. Polecam sprawdzać RRSO.
    Cytuj
  • agatakos 12 cze 2015, 15:24
    Ja i mój mąż ostatnio mieliśmy pewne problemy finansowe i niestety byliśmy zmuszeni do wzięcia kilku kredytów. Niestety latwo nie było, az w koncu jeden doradca podpowiedział nam, że możemy skonsolidować te kredyty. No i zdecydowaliśmy się na to, polecam poczytać o tym więcej http://konsolidacja-kredytow.eu, nam to rozwiązanie zreperowało bardzo naruszony budżet uśmiech
    Cytuj
  • Mirka85 7 lip 2015, 20:15
    Ja ostatnio szybko potrzebowałam gotówki bo zepsuł mi się samochód a byłam jeszcze przed wypłatą. Niby parę stówek ale nie miałam ską wziąć. Koleżanka poleciła mi kredyty przez internet i zdecydowałam się. Szybko i bez wychodzenia z domu załatwiłam formalności. Nie trzeba żadnych zaświadczeń a pieniądze pojawiły sie jeszcze tego samego dnia na moim koncie. Polecam.
    Cytuj
  • gabriell86 10 lip 2015, 13:59     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lip 2015, 9:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio znalazłem na stronie http://kredyty-bankowe.com.pl/kredyty-gotowkowe/ niezłą promocję w Euro Banku (kredyt gotówkowy – wypożyczka) - oprocentowanie wynosi 0%, zapłaciłem tylko prowizję w wysokości 10%. Na stronie tej znajdziecie tej wiele innych ofert różnych banków.
    Cytuj
  • sylwia4012 17 lip 2015, 21:24
    Ja osobiście mam swój sprawdzony bank, ale wiadomo, że każdy ma swoje preferencje. Jeśli chcesz profesjonalnej porady to skorzystaj z doradcy finansowego. Na pewno podejmując jakąś decyzję będziesz pewniejszy.
    Cytuj
  • martinus22 18 lip 2015, 23:40
    Zacznij od porównania, który bank będzie najlepszy dla Ciebie, a potem się z nimi dogadaj co do szczegółów. Możesz na przykład porównać kilka banków na stronie, bo masz od razu wypisaną kwotę raty i wysokość oprocentowania.
    Cytuj
  • szczepan30 20 lip 2015, 21:11
    tak jak kolega wyżej proponuje warto zobaczyć na porównywarkach wszystko jest tam czytelnie opisane no i można porównać kilka ofert i dobrać dla siebie odpowiednią oczywiście najkorzystniejszą uśmiech
    Cytuj
  • dariawalasek 23 lip 2015, 14:35
    Ja brałam w getin banku i jestem zadowolona z ich usług.
    Cytuj
  • MartynKa79 24 lip 2015, 22:26
    A dla młodej firmy to gdzie polecacie? Najlepiej z dobrym kontem firmowym. Źle wystartowaliśmy. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Masa 26 lip 2015, 21:59
    Z tego co się czyta i słyszy to Idea Bank ma dobrą ofertę dla młodych firm. W ogóle mam wrażenie, że to taki przyjazny bank dla młodych.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum