Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 4 sie 2015, 22:01
    Patrzyłam na forach, opinie widzę różne, ale patrzyłam też na ich stronę i wyglądają zachęcająco. Ty sam korzysz czy tylko ze słyszenia wiesz?
    Cytuj
  • Masa 8 sie 2015, 10:38
    Z doświadczenia żony, że tak powiem, polecam. uśmiech Ona z nich od dłuższego czasu korzysta, a ja sobie lubię poczytać o tym co wybiera zanim podpisze. przymrużenie oka
    Cytuj
  • zagubiona 22 wrz 2015, 14:45
    Korzystałam z kredytu gotówkowego na rozruch firmy. Otrzymaliśmy z Profit Credit bez większego wysiłku z naszej strony. Minimum papierków, sprawna kompetentna obsługa, szybki przelew na konto. Nawet uprzedzono nas o możliwości darmowego odroczenia spłaty rat. Na całe szczęście nie musieliśmy z tej opcji korzystać.
    Cytuj
  • korasz 9 paź 2015, 12:16
    Po raz pierwszy nie płaci się za uzyskanie pożyczki, jeśli spłaci się ją w terminie debetomat - najlepsze chwilówki online. Nie trzeba żadnych poręczeń, pieniądze dostaje się przelewem na konto tego samego dnia. Zawsze trzeba dokładnie przeczytać warunki przyznania. Zobaczyć ile wynosi koszt udzielenia pożyczki i w jaki sposób są naliczane odsetki.
    Cytuj
  • MartynKa79 15 paź 2015, 23:27
    zagubiona napisał:Korzystałam z kredytu gotówkowego na rozruch firmy. Otrzymaliśmy z Profit Credit bez większego wysiłku z naszej strony. Minimum papierków, sprawna kompetentna obsługa, szybki przelew na konto. Nawet uprzedzono nas o możliwości darmowego odroczenia spłaty rat. Na całe szczęście nie musieliśmy z tej opcji korzystać.
    Ciekawa jestem na jakim oprocentowaniu. Jak dla mnie najkorzystniej jednak wypada Idea Bank jeśli chodzi o oferty dla firm, również młodych.
    Cytuj
  • cichocka48 21 paź 2015, 16:45     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2015, 12:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie bardzo wiem co Ci doradzić bo ani nie wiem jaki kredyt/pożyczka Cię interesuje ani tym bardziej jakie są Twoje zdolności spłat zobowiązania. Dlatego nie ma co chodzić od banku do banku-pamiętaj takie działania obnizają nieco zdolność kredytową klienta, tylko poczytać o kredytach/pożyczkach na stronach banków. Każdy bank ma swoją ofertę przedstawioną na stronach internetowych, np: [url=http://www.banksmart.pl/kredyty-i-pozyczki/smart-mikropozyczka/]http://www.banksmart.pl/kredyty-i-pozyczki/smart-mikropozyczka/ [/url], poczytaj i wybierz opcję odpowiednią dla siebie.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 22 paź 2015, 12:49
    Jeśli nosimy się z myślą wzięcia kredytu gotówkowego to w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić oferty kilku banków, nie bazować tylko na jednym. Możemy pójść do banku osobiście i poprosić o przedstawienie oferty albo spróbować pójść na skróty i skorzystać z porównywarek kredytowych co pozwala nam szybciej i łatwiej prześledzić oferty wszystkich banków na rynku. Oszczędzamy w ten sposób dużo czasu, a on jest przecież najcenniejszy.
    Cytuj
  • 22 paź 2015, 16:11
    Wszyscy szukają najlepszej oferty dla kredytu gotówkowego dlatego proponuje dla was porównywarkę kredytów gotówkowych [url=http://www.prorank.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe]porównywarkę kredytów gotówkowych - ProRank.pl [/url] dzięki takiej porównywarce zyskujecie obniżenie kosztów i nie dajecie innym waszej prowizji.
    Cytuj
  • luna634 25 paź 2015, 22:00
    Jak już musiałabym brać kredyt to na pewno wybrałabym bank. Nie mam zaufania do instytucji pozabankowych. Ostatnio przegladałam oferty pozyczek i ta http://produkty.pkobp.pl/pozyczka-gotowkowa-mini-ratka/ mini ratka wyglada bardzo atrakcyjnie. Prosta, jasna i bez ukrytych kosztów. No i w dobrym banku który od lat jest na naszym rynku.
    Cytuj
  • Masa 14 lis 2015, 20:26
    aniolek_diabelek napisał:Jeśli nosimy się z myślą wzięcia kredytu gotówkowego to w pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić oferty kilku banków, nie bazować tylko na jednym. Możemy pójść do banku osobiście i poprosić o przedstawienie oferty albo spróbować pójść na skróty i skorzystać z porównywarek kredytowych co pozwala nam szybciej i łatwiej prześledzić oferty wszystkich banków na rynku. Oszczędzamy w ten sposób dużo czasu, a on jest przecież najcenniejszy.
    Żadna porównywarka nie porówna Ci rzetelnie kredytów z uwzględnieniem pełnej twojej sytuacji na dany moment. Pomiędzy porównywarkę i chodzenie po bankach, postawiłbym opcję jaką jest doradca kredytowy, który na podstawie wywiadu porówna różne oferty, różnych banków i przedstawi najkorzystniejsze opcje. Masz tym samym i oferty i oszczędność na czasie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum