Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 14 kwi 2016, 21:07
    Tu nie chodzi o to, że to ma być Twoja pierwsza nowa firma, tylko pierwszy kredyt w tym banku. Żeby skorzystać z oferty nie możesz po prostu mieć innych kredytów u nich.
    Cytuj
  • veganka 17 kwi 2016, 18:48
    ok dzięki za informację, ale ja firmy nie posiadam więc ta oferta mi się nie przyda. poza tym jakoś na szczęście udawało mi się ostatnio brać niewielkie kredyty, ostatnio brałam 15 tys. w sygma banku, szybko się uporałam ze spłatą i jak narazie nie potrzebuję większych pożyczek, wiec o dużych kredytach nie myśle.
    Cytuj
  • Meggi85 17 maj 2016, 14:46
    veganka napisał:ok tylko jaki procent pożyczkobiorców stanowią osoby po raz pierwszy otwierające biznes?
    Nigdzie nie napisałam, że kredyt Fair Play jest dla osób nowo otwierających firmę, ale zdziwiłabyś się jak dużo jest na rynku nowo otwartych firm i jak dużo osób decyduje sie na własny biznes. Wielu przedsiębiorców teraz zatrudnia osoby z jednoosobowymi działalnościami, żeby zaoszczędzić na wspólpracy. Tu możesz sobie zobaczyć konretnie jak to przy tym kredycie wygląda https://www.ideabank.pl/kredyt-fair-dla-przedsiebiorcow-w-idea-banku. A jeśli interesują Cię oferty na mniejszą kwotę i dla osoby prywatnej to też Idea Bank ma ich dużo, a sa bardzo konkurencyjni dla innych banków.
    Cytuj
  • veganka 17 maj 2016, 15:22
    no teraz żeby zdobyć klienta to trzeba mieć dobra ofertę, banki się prześcigają w ofertach, każdy chce przyciągnąć klienta do siebie więc oferty są coraz bardziej korzystne.
    Cytuj
  • aragz666 24 maj 2016, 11:58
    Wybierając konkretny bank pod kredyt warto sprawdzić sobie oferty w przynajmniej 3,4 bankach i wybrać tą najbardziej korzystną. Ja brałem w kilku do tej pory i chyba najkorzystniej z nich wyszedł mnie BZ WBK, choć nie ukrywam że głównie dlatego że w tym czasie znacznie obniżono stopy procentowe.
    Cytuj
  • Lord10 6 cze 2016, 11:26
    Generalnie jeśli chodzi o kredyty nie zawsze dobrym rozwiązaniem jest kredyt w banku. Ja ostatnio biorą kredyt korzystałem z platformy ratalnej. Raty ma już pospłacane. Wszystko w jednym miejscu bez zbędnych formalności. Warto spróbować.
    Cytuj
  • trajeljo 10 cze 2016, 7:18
    Lord10 napisał:Generalnie jeśli chodzi o kredyty nie zawsze dobrym rozwiązaniem jest kredyt w banku. Ja ostatnio biorą kredyt korzystałem z platformy ratalnej. Raty ma już pospłacane. Wszystko w jednym miejscu bez zbędnych formalności. Warto spróbować.
    Ja nie mam zaufania do innych instytucji finansowych niż banki. Wolę, żeby moje pieniądze leżały bezpiecznie u zaufanego źródła. Swój pierwszy kredyt wziąłem w raiffeisen polbank ale zanim się na to zdecydowałem to miałem wiele nieprzespanych nocy. ALe po czasie nie żałuję swojej decyzji
    Cytuj
  • wislal 12 lip 2016, 9:40
    Najtańszy kredyt dostaniemy zwykle w banku, w którym mamy konto. Więc tam warto pytać.
    Cytuj
  • tommyy 12 lip 2016, 19:19
    Zapytaj w banku, w którym masz konto. Powinienes dostać najlepszą ofertę.
    Cytuj
  • wargol 13 lip 2016, 18:09
    Sprawdź Banki Spóldzielcze. Mają fajna ofertę kredytową.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum