Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt samochodowy bez zabezpieczenia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt samochodowy bez zabezpieczenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 3 lip 2017, 11:26
    Czy coś takiego jest możliwe w bankach?
    Chodzi o sytuację, w której bank nie jest wpisany w dowód.
    To ja jestem właścicielem samochodu, mimo tego, że spłacam kredyt.
    Cytuj
  • Glinka 4 lip 2017, 18:06
    Wydaje mi się, że czegoś takiego nigdy nie było - przynajmniej do momentu, aż taki kredyt wprowadził Inbank. Od minium kilku tygodni to na bank jest dostępne. Niskie RRSO, nawet niższe niż w innych bankach z zabezpieczeniem. Najbliższe miesiące mogą wyglądać ciekawie. Przecież inne banki powinny spróbować chociaż to wyrównać...Z drugiej strony w przypadku lokat i kredytów gotówkowych Inbank nadal lideruje, i tak już od marca?
    Cytuj
  • zylek 5 lip 2017, 11:21
    Czyli u innych nie ma kredytu bez zabezpieczeń ze zbliżonym RRSO?
    Widzę, że Inbank ma ten kredyt wyłącznie na używane samochody, bo limit kwotowy to 50 tysięcy.
    Ale poza tym żadnych minusów nie widzę. Czy w tej ofercie jest coś ukrytego?
    Bo w sumie formuła jak przy kredycie gotówkowym, a koszty jak przy celowym.
    Cytuj
  • Glinka 6 lip 2017, 18:39
    W innych bankach masz bez zabezpieczeń kredyt gotówkowy i patrząc na formułę tego kredytu w Inbanku to ona się nazywa samochodowym, formułę ma gotówkowego, a RRSO - samochodowego. Nie wiem jak sobie to wymyślili, ale jeśli utrzymają ofertę to raczej do innych banków po kredyty samochodowe klienci zaglądać nie będą. Po co mają się dzielić własnością z bankiem?
    Cytuj
  • zylek 7 lip 2017, 11:21
    Proste i logiczne, ale polski klient jest dosyć specyficzny. Chociaż to kompletnie nie ma uzasadnienia, to jeśli nie zna danego banku, to na bank nie zdecyduje się na jego ofertę. Tzn. dotyczy to pewnej części klientów. Ja zawsze środki na lokacie umieszczam tam, gdzie otrzymuję najlepsze warunki. I tak samo biorę kredyt. Nie ma znaczenia z jakiego banku. Bank to bank.
    Cytuj
  • Glinka 10 lip 2017, 18:44
    Ale to masz raczej na myśli starszych klientów, którzy przez całe życie mieli konta z PKO BP bez względu na aktualne koszty.
    A akurat ta grupa z biegiem lat robi się coraz mniejsza. Ludzie raczej szukają racjonalnych wyborów i korzystają z tych usług, które są dla nich opłacalne.
    Cytuj
  • Battlecross 3 sie 2017, 15:47
    Nie no, jasne, że ta grupa się zmienia, ale to dlatego, żę jest narpawdę dużo dobrych ofert na rynku. Kiedyś było jedno PKO BP, teraz jest mnóstwo konkurujących banków. ALe najlepsze jest to, żę to co dla jednego jest zaletą dla innego jest wadą - każdy bank ma inny profil działalnosci. Jeśli chodzi o kredyt samochodowy to też jest mnóstwo opcji, ja akurat korzystam z kredytu wziętego w Raiffeisen Polbank, warunki bardzo zadowalające. Czy jakiś bank ma obecnie lepsze? możliwe, ale wiele zapisów w umowach odrzuciło mnie od innych ofert, a Raiffeisen zaoferował dokładnie to czego mi potrzeba.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum