Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Księgowe czy system dla spółki? Konflikt z koleżanką - współnikiem.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Księgowe czy system dla spółki? Konflikt z koleżanką - współnikiem.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
 • smajla 25 maj 2018, 9:55
  Opcji jest teraz wiele, może zobaczcie sobie też tax care? Można u nich wziąć abonament, ceny zaczynają się od 99 zł, jak trzeba to nie ma problemu zeby się spotkać na żywo, my jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i nie wychodzi to drogo, a w razie problemów zawsze można zapytać osobowiście albo zadzwonić czy wyslać maila, wiem że każdy klient ma do siebie przypisaną księgową.
  Cytuj
 • kacper88 23 lut 2019, 16:28     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lut 2019, 16:29, w całości zmieniany 2 razy)
  Nawet jeśli nasza firma musi prowadzić pełną księgowość to nie obawiałbym się korzystać z księgowości internetowej. Dość ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o księgowość on-line ma wg mnie INGKsięgowość: https://www.ingksiegowosc.pl/ksiegowosc-pelna/regulaminy-i-cenniki Oczywiście cena usługi zależy od wielkości firmy, ilości dokumentów do zaksięgowania i pracowników do obsłużenia. Jeśli chcemy mieć księgową u siebie na etacie to oprócz pensji musimy za nią opłacić wszystkie składki więc to też generuje dodatkowe koszty. Biura rachunkowe również jaką różne stawki z zależności od wielkości firmy którą obsługują.
  Księgowość on-line daje możliwość przedsiębiorcy dostępu do wszelkich dokumentów księgowych przez cały czas w zależności od jego potrzeb. Gdy mamy dostęp do internetu możemy w każdej chwili wystawić fakturę kontrahentowi i przesłać ją na jego adres e-mailowy. Otrzymane faktury skanujemy do systemu i są one od razu księgowane.
  W tradycyjnym biurze rachunkowym przedsiębiorce musi wszystkie faktury dostarczyć do biura rachunkowego w formie papierowej gdzie po skończonym miesięcy są księgowane i rozliczane.
  Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum