Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Leasing - pojazd ciężarowy powyżej 8 ton, dosyć stary

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leasing - pojazd ciężarowy powyżej 8 ton, dosyć stary

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 23 mar 2017, 17:16
    Czy jest szansa na to, że jakaś firma wyleasinguje nam samochodów zgodny z tym opisem, mający 12-15 lat?
    Jeśli to, jakie są maksima i z kim najlepiej o tym rozmawiać, aby nie przesadzić z kosztami?
    Cytuj
  • Glinka 24 mar 2017, 21:44
    Większość firm raczej odmówi, ale zapytaj w Social Banking z Poznania. W styczniu nam załatwiali finansowanie ciężarówki, która ma 14 lat. Przez 3 miesiące raczej specjalnie dużo się nie zmieniło - skontaktuj się, pewnie będą chcieli dane i w ciągu kilku godzin dostaniesz odpowiedź.
    Cytuj
  • zylek 28 mar 2017, 16:52
    To w sumie więcej niż my sami byśmy oczekiwali - świetna sprawa. Jeszcze dziś wyślę zapytanie to może jutro mi przedstawią warunki. Pewnie będą stawiane jakieś dodatkowe wymogi.
    Cytuj
  • Glinka 29 mar 2017, 19:07
    Jeśli jeszcze się nie kontaktowałeś to radzę od razu przez 609 545 414 bezpośrednio. Telefonicznie też można przekazać informacje. A na tyle, na ile to rozumiem, wymogi są bardziej kwestią indywidualną.
    Cytuj
  • zylek 30 mar 2017, 16:48
    Bardzo konkretny człowiek ze mną rozmawiał. Twierdzi, że nie powinno być problemów.
    Konkretną ofertę mam mieć przedstawioną jutro. Wtedy wam napiszę co z tego wyjdzie i jakie warunki mi zaproponowano.
    Cytuj
  • Glinka 31 mar 2017, 20:13
    No to w takim razie pokaż co ci zaoferowali. Przecież oferta nie jest tajna. Przynajmniej ludzie będą wiedzieli, czego mogą się spodziewać...
    Cytuj
  • zylek 3 kwi 2017, 16:45
    Ok, będzie finansowanie, z tym, że nie bardzo mogę przekazać na tym etapie szczegóły - mogę powiedzieć tyle, że jestem pozytywnie zaskoczony. Najlepiej pytajcie o własny przypadek, macie numer telefonu - 607 916 979.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum