Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Mikro rata - gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mikro rata - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 17 paź 2016, 14:32
    Czy są firmy pożyczkowe, w których można pożyczyć niewielką kwotę (max kilka k) i rozłożyć to na dłuższy okres, na bardzo niskie raty? Domyślam się, że są. Ale jeśli dołożyć do tego jeszcze wymóg odsetek, które nie będą niszczące? Da się?
    Cytuj
  • Glinka 18 paź 2016, 18:45
    Porównaj sobie oferty pożyczek w różnych firmach i na tej podstawie podejmujcie decyzje.
    Pewnie, że trochę to potrwa, ale symylacja kosztów pożyczki to naprawdę kwestia kilka chwil.
    A żadnych wartościowych porównywarek to ja nie kojarzę.
    Cytuj
  • zylek 19 paź 2016, 14:54
    Naprawdę nikomu z nazwy nie przychodzi na myśl żadna konkretna oferta? ;-)
    Musi - nie bierzecie pożyczek z dłuższym terminem płatności?
    Cytuj
  • Glinka 20 paź 2016, 18:46
    Wpisz sobie w Google mikro rata, czy coś z tym związanego i szukaj. Sprawdzenie kilkunastu ofert to kwestia kilkudziesięciu minut, a przynajmniej coś tam znajdziesz. Jakaś dobra oferta na pewno istnieje, wiadomo, że trzeba się po prostu przez nie wszystkie przebić i porównać. No i pytaj ewentualnie w innych miejscach o rekomendację...
    Cytuj
  • zylek 25 paź 2016, 14:33
    Spoko, wszystko mam - ogarnę sobie. W sieci znalazłem kilka serwisów z porównaniami i poświęconych serwisom, gdzie rzeczywiście można mieć mikro ratę. Poczytaj głębiej, poznam liczby, to wtedy podam więcej konkretów. A ogólnie dzięki za sugestie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: Polisolokaty