Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Najbardziej poszukiwane zawody w roku 2011

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najbardziej poszukiwane zawody w roku 2011

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • SawkaE 7 sty 2011, 9:12
    Gazeta Prawna pisze, że praca w 2011 roku czeka na inżynierów budowlanych, ekspertów od reklamy i sprzedaży w internecie, pracowników budowlanych, konstruktorów maszyn, programistów, księgowych i finansistów.
    http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/476482,najbardziej_poszukiwane_zawody_w_roku_2011.html

    Moderator forum internetowego może zarobić do 10 tys. zł, a spec od reklamy do 6 tys. zł. Wydaje mi się, że ktoś przekombinował te liczby.
    Cytuj
  • DjBram 7 sty 2011, 9:32
    Dobry DJ potrafi zarobić i więcej niż 10 tysięcy, ale to nie są aż takie wyjątki.
    Niektóre jednostki mogą zarabiać podane kwoty, ale bez przesady.

    Trzeba też wiedzieć skąd biorą się te liczby i jak to wygląda już w konkretnej umowie. Może te płace to jakiś wabik?
    Cytuj
  • Barnaba56 7 sty 2011, 10:44
    Moim wymarzony zawodem byłoby kierowanie jakimś hotelem na rajskiej wyspie wśród plaży i palm, gdzie woda jest lazurowo przejrzysta.
    I mógłbym tam pracować za najmniejsze pieniądze, pod warunkiem że napoje dla mnie gratis.
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 7 sty 2011, 12:03
    Fakty są takie, że średnia krajowa wynosi ok 3500 zł brutto, ale 90 proc. POlaków zarabia do 2200 czy 2300 zł brutto.
    Niektórzy mogą zarabiać 10 czy 20 tys. zł. Zależy od branży, doświadczenia itd.
    Ale to są płace orientacyjne. Tak samo jak przy nieruchomościach. Cena wystawiona nie równa się cenie sprzedaży.
    Po co pisać takie teksty o niebotycznych zarobkach? Aby kogoś podenerwować czy wymusić na pracodawcy podwyżkę?
    Cytuj
  • Andorek 7 sty 2011, 13:43
    Wysokość płac oderwana od rzeczywistości.
    Czytałem to jak w Polsce się zarabia. Nie wiem kto miałby takie płace choć pewnie są oczywiście pojedyncze jednostki, które tyle mają. Ale ogólnie nie jest aż tak dobrze.
    Cytuj
  • 100euro 7 sty 2011, 17:23
    Ja to chciałbym być dyrektorem, albo lepiej PREZESEM.

    Kiedy bym wchodził do biura sekretarka kłaniałaby mi się w pół. Tak samo i inni pracownicy. Byłbym panem i władcą.

    Każdy by stawał na baczność na mój widok. Prawie jak w wojsku kiedy przechodzi generał. To byłoby życie.
    Cytuj
  • NiJaki 7 sty 2011, 18:57
    A ja chciałbym być podróżnikiem. Taki zawód jest realny wystarczy być strewardem w LOT. Jeździsz sobie po świecie i jeszcze ci za to płacą. Praca jak marzenie.
    Przez 10 lat możesz zwiedzić cały cały świat. Afrykę, Azję, Amerykę jedną i drugą. Coś pięknego.
    Wiem co piszę, bo mój sąsiad jest stewardem.
    Cytuj
  • Basia26 7 sty 2011, 20:01
    Zawód. Ja bym chciała być jakąś przywódczynią i mieć realny wpływ na świat. Nie byłoby wojen i głodu na świecie.
    Może to marzenie, ale przy odrobinie woli i chęci przywódców światowych nie jest to nierealne.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum