Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Nieudzielenie urlopu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nieudzielenie urlopu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AntyMaterialistka 22 lip 2010, 0:56
    Witam, co mam zrobić w sytuacji gdy pracodawca nie chce mi zezwolić na urlop, który miałam wpisany w grafik już kilka miesięcy wstecz? Szef twierdzi, że teraz nie może mi udzielić urlopu z powodu braku pracowników, problem w tym, że ja już zarezerwowałam wyjazd i wpłaciłam zaliczkę! Ratunku pomocy.
    Cytuj
  • Farrel 24 lip 2010, 23:40
    Z powodu organizacji pracy może pracodawca odmówić co urlopu niestety.
    Cytuj
  • MemoNemo 25 lip 2010, 1:55
    Witam, też miałem kiedyś podobną sytuację, juz miałem wpłaconą zaliczkę na wyjazd i nagle wiadomośc, że potrzebują mnie w pracy. Ale przyniosłem dowód wpłaty żeby udowodnić, że nie ściemniam i się zlitowali. Zatrudnili kogoś na umowe-zlecenie i jakos tak sobie poradzili. Ale miałem ludzkiego szefauśmiech
    Cytuj
  • Specyfinder 25 lip 2010, 9:49
    Ale rozumiem, że regulacji prawnych nie ma w tej kestii? Każdy pracodawca może postępowac tak jak chce?
    Cytuj
  • Gaik 25 lip 2010, 12:06
    Pracodawca nie ma obowiązku udzielić urlopu, więc nie ma regulacji prawnych mowiących o tym jakim dokumentem wymusic na nim zgode na urlop. To niestety zależy tylko od jego dobrej woliuśmiech


    Cytuj
  • AntyMaterialistka 25 lip 2010, 14:59
    Czyli to już tylko mój problem, że mi przepadła zaliczka na ten urlop?
    Cytuj
  • marek_kk 25 lip 2010, 18:06
    Szef może Ci odmówić urlopu, ale musi pokryć Twoje wydatki związane z tym wyjazdem.

    Cytuj
  • Williams 25 lip 2010, 20:01
    Nie musi nic pokrywać jeśli nie odwoływał urlopu tylko go nie udzielił!
    Cytuj
  • speedy_gonzalez 25 lip 2010, 22:05
    A może zmieniac zdanie na temat urlopu, na który już podpisał wniosek kilka dni wczesniej na dwa dni przed jego rozpoczeciem? (i wyjazdem) To nie jest odwołania z urlopu?!

    Cytuj
  • marek_kk 26 lip 2010, 1:23
    No niby to nie jest odwołanie skoro urlop sie jeszcze nie zaczął, ale poważne to to nie jestskrzywienie

    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum