Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Odszkodowanie - wypadek samochodowy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odszkodowanie - wypadek samochodowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • mikolaj898 28 mar 2013, 23:29
    Brałem udział w wypadku samochodowym. Nie był on spowodowany przeze mnie. Czy oprócz odszkodowania z OC mogę również dostać jakieś inne odszkodowanie np. od kierowcy?
    Cytuj
  • bartosz7389 31 mar 2013, 22:31
    A coś Ci się stało? Byłeś w szpitalu? Kierowcy nie warto skarżyć, bo nigdy nie wiesz czy ma jakiś dochód czy nie, lepie pozwać ubezpieczyciela.
    Cytuj
  • mikolaj898 1 kwi 2013, 0:45
    Złamałem sobie rękę, podarłem spodnie. Koszule pocięli mi lekarze w szpitalu, bo inaczej nie dało się ręki wyjąć. Tak poza tym to byłem oszołomiony, ale to chyba się nie liczy.
    Cytuj
  • michal389 1 kwi 2013, 13:15
    Powiem tak, należy Ci się odszkodowanie za doznaną szkodę osobową czyli krzywdę, ale wyegzekwowanie tego od ubezpieczyciela graniczy z cudem. Będą Cię spławiać i mówić, że Ci się nic nie należy i takie tam. Bez sztabu prawników z pewnością nic nie zyskasz. Mój brat przez rok czasu przerzucał się z ubezpieczycielem pismami i nic z tego nie wyszło. Potem na necie znalazł Europejskie Centrum Odszkodowań i oni 7tys (na rękę) wyciągnęli od ubezpieczyciela w 3 miesiące. Na początku nic tam nie płacisz, oni biorą tylko prowizję od uzyskanej kwoty odszkodowania. Jeśli nic nie wyegzekwują, to Ty nic nie płacisz.
    Cytuj
  • mikro 5 kwi 2013, 15:16
    Możesz też spróbować skontaktować się z doradcą od ubezpieczeń (o ile wiem, to np. portal coś takiego umożliwia) i może wtedy dowiesz się konkretnie, czy jeszcze są szanse na to, że coś dostaniesz od ubezpieczyciela. Ale faktycznie nie będzie to raczej łatwe w takiej sytuacji jak Twoja.
    Cytuj
  • marzena_euco 23 kwi 2013, 20:09
    Witam,
    Chętnie pomogę w odzyskaniu odszkodowanie z tytułu OC i udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przysługujących odszkodowań. Proszę o kontakt
    Pozdrawiam. uśmiech
    Cytuj
  • mikolaj898 25 kwi 2013, 23:12
    Napisałam pismo do ubezpieczyciela i dziś przyszła informacja, że żadna kasa mi się nie należy. Chyba zadzwonię do tego Europejskiego Centrum Odszkodowań. Byłem już na ich stronie dzisiaj, ale trochę się waham. A Pani powyżej - marzena_euco - jest agentem tej firmy?
    Cytuj
  • bartosz7389 21 maj 2013, 23:58
    Stała gadka ubezpieczyciela. Zadzwoń do jakiejś firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań, bo inaczej żadnej kasy nie dostaniesz.
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 13:35
    Dokładnie,jako osoba prywatna nie masz dla nich żadnej siły sprawczej.
    Cytuj
  • mikolaj898 10 cze 2013, 21:05
    WOW ile ofert uśmiech Ja nadal się zastanawiam. Przez te tygodnie nie miałem głowy do tego, żeby się tym zająć, ale od jutra przystępuję do działania uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7