Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Poszukiwany notariusz - Łódź

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Poszukiwany notariusz - Łódź

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kapciorek 28 maj 2015, 13:15
    poszukuję notariusza w Łodzi. Mój ojciec jest w bardzo złym stanie, ma spisany testament ale chcielibyśmy go potwierdzić notarialnie na terenie łodzi – ja sam mieszkam w Warszawie więc zależy mi żeby załatwić to w ciągu paru h. Proszę o podpowiedzenie sprawdzonych ludzi. Z góry dziękuję skrzywienie
    Cytuj
  • nnoname 29 maj 2015, 13:36
    Skontaktuj sie z panią Magdą Krakowińską. Mój chłopak miał podobny problem i ktoś go pokierował do Pani Magdy. Ma swoje biuro w centrum Łodzi więc łatwo do niej trafić. On wtedy zebrał wszystkie dokumenty i pojechał do kancelarii. Przykre to są tematy ale trzeba wiedzieć jak je organizować i sobie z nimi radzić a Pani Magda jest w tym bardzo pomocna.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:34
    Udało się coś załatwić?
    Cytuj
  • nnoname 27 sie 2015, 21:45
    oczywiście że się udało. Pani Magda jest profesjonalistką, sprawę załatwiłem w parę h razem z dojazdami – szpital, dom rodzinny, notariusz. Wcześniej się dodzwoniłem do biura i wszystko umówiłem – dostałem wytyczne co potrzeba dostarczyć itd. poszło bardzo sprawnie a że pociąg do domu miałem dopiero na wieczór to jeszcze z ojcem mogłem sobie posiedzieć w szpitalu, porozmawiać i ogólnie spędzić dobrze czas. Ostatnio widać nawet poprawę stanu zdrowia uśmiech
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: Lokata