Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Pożyczka za darmo

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka za darmo

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konto_usuniete_384840 5 lut 2014, 19:29
    witam wszystkich poszukujących pożyczki z którymi niechcą współwpracować banki. Na znajdziesz oferte specjalnie przygotowaną dla Ciebie. Minimum formalności od 50zł do 10tyś bez zaświadczeń, możesz wygrać 24000zł. Pożyczke spłacasz w dogodnych dla Ciebie ratach i tyle ile pożyczyłeś
    Cytuj
  • fajqa 6 lut 2014, 1:55
    nie ma nic za darmo!!!
    Cytuj
  • nallcia 6 lut 2014, 10:20     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2014, 9:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Zgadzam się , nie ma nic za darmo , ciekawe z czego takie banki by się utrzymywały gdyby dawały wszystko na 0 % . uśmiech
    [url=http://www.infofinansowe.com.pl/]infofinansowe.com.pl[/url]
    Cytuj
  • 11 lut 2014, 2:03
    Niektóre firmy reklamują się że dają pożyczki na 0% , ale to są przemyślane działania marketingowe .
    Cytuj
  • 7 mar 2014, 14:40
    Na Hipoprofit masz pożyczki do 35 000 złotych bez bik na 23% masz więc zajrzyjcie tam jak potrzebujecie dobre i taniej chwilówki.
    Cytuj
  • Daria05 14 mar 2014, 10:29
    Za darmo to nic nie ma. Przecież instytucja, która pożycza kasę musi na tym zarobić, a nie dopłacić. Kredytu należy szukać w sprawdzonych instytucjach. Oferta nie może być zbyt dobra, bo będzie nieprawdziwa. Dobrze jeżeli taka instytucja może pochwalić się jakimiś certyfikatami, np. Firma wiarygodna finansowo.
    Cytuj
  • MartynKa79 27 mar 2014, 8:44
    Jak dla mnie, to nie ma czegoś takiego jak zbyt dobra oferta. Rynek
    finansowy jest tak bogaty i tak dynamicznie się zmienia, że nieomal
    każdego dnia pojawia się kolejna mega okazja przykuwająca uwagę
    warunkami, oprocentowaniem, gadżetem. Myślę, że na poziomie
    decyzji, warto sięgnąć po wsparcie doradcy finansowego.
    Cytuj
  • Daria05 16 kwi 2014, 11:34
    Ależ jest coś takiego. Czasem nawet widać, że firma obiecuje złote góry, a to jest właśnie podejrzane. Coś napiszą małym drukiem, a ty podpiszesz.
    A potem tragedia, bo trzeba spłacać duże odsetki, większe niż się spodziewaliśmy. To jest właśnie zbyt dobra oferta.
    Cytuj
  • kifonda 4 gru 2015, 1:49     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2015, 7:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Dokładnie, nie ma nic za darmo. Jak już koniecznie chcesz bez odsetek, to lepiej uczciwy kredyt http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-na-miare-bez-odsetek Nic innego mnie nie przekonuje.
    Cytuj
  • veganka 6 gru 2015, 12:23
    nie ma darmowych kredytów, banki zawsze na nich zarabiają, jedna więcej innej mniej, chwilówki zarabiają najwięcej, ja brałam niewielki kredyt gotówkowy w sygma banku, oni dają niewielkie kredyty do 20 tys. a poza tym można samemu dopasować dzień spłaty kredytu np. do swojej wypłaty, a do tego na stronie jest symulator więc od razu można sprawdzić jak wysoką ratę będziemy płacić za wzięty kredyt.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum