Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • Aquarella 3 lip 2012, 12:21
    Witam!

    Gdyby ktoś z Was poszukiwał organizacji świadczącej profesjonalne usługi doradcze, proponuję PwC - oto strona internetowa consulting.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Deneb 24 lip 2012, 15:55
    To ja chyba wolę przeczytać jakiś poradnik inwestowania język
    Cytuj
  • mis-kos 13 mar 2013, 21:31     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lip 2014, 16:39, w całości zmieniany 2 razy)
    Warto skorzystać z takich firm.
    Cytuj
  • olanowik 10 kwi 2013, 8:31
    wiecie, że na rynku istnieje firma, która pomaga odzyskać podatek z zagranicy ??Jest to TAX Consulting rozlicza podatki od kilkunastu lat (od 2000 roku) i ma jedne z najniższych prowizji w Polsce . Prowizja dla rozliczeń z UK to 5,5% netto uzyskanego zwrotu (min 35 GBP) pobierana dopiero z uzyskanego zwrotu - żadnych opłat z góry (standardem na rynku jest 7%).
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 14:49     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 14:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecić mogę dobrą kancelarię z Wrocławia, w której pracują świetnie wykwalifikowani prawnicy. Ze sprawdzonego źródła wiem, że potrafią zająć się nawet najbardziej wymagającą sprawą i doradzą w najtrudniejszej kwestii prawnej.
    Cytuj
  • RittaRosa 23 kwi 2013, 12:07
    Też znam dobrą kancelarię. Powierzam im moje sprawy i jeszcze nigdy nie zawiodła mnie ich [url=http://]obsługa prawna. Wrocław[/url] to miasto, gdzie świadczą swoje usługi, ale mają też porady online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu mogę otrzymać fachową pomoc prawną.
    Cytuj
  • AstaLawista 30 wrz 2013, 21:21
    Ja natomiast znam kancelarię z Łodzi, gdzie pracuje pani Magdalena Chróścielewska. Jest świetnym specjalistą z prawa rodzinnego, spadkowego, z prawa pracy oraz z prawa cywilnego, ale i świetnie radzi sobie z tematem odszkodowań przymrużenie oka
    Cytuj
  • bat-man 27 lut 2014, 2:32     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2014, 21:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzę, że wszyscy polecają sprawdzonych prawników i kancelarie i... dobrze! W końcu o to chodzi, by wiedzieć do kogo się zgłosić, aby nie zostać oszukanym i wykiwanym. Ceny w tej branży też odgrywają dużą rolę, więc jeśli znacie kancelarię dobrą, a jednocześnie cenowo przystępną to informujcie pozostałych uśmiech Ze swojej strony mogę polecić LexVin - stronę znajdziecie pod adresem [url=http://lexvin.pl]lexvin.pl[/url]
    Cytuj
  • plny 9 kwi 2014, 12:39
    To ja mogę jeszcze polecić wam kancelarię adwokacką http://www.kancelariadlociok.pl/ z Zabrza. Posiadają wszelkiego rodzaju usługi prawne. Grono doświadczonych prawników, sprawdźcie.
    Cytuj
  • azarus 1 lip 2014, 16:42     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2014, 18:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Jest w tym dużo racji. Bez prawnika ani rusz
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum