Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Raport BIK - elektronicznie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Raport BIK - elektronicznie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 22 gru 2015, 14:05
    Czy raport BIK mogę otrzymać wyłącznie drogę elektroniczną czy są jakieś placówki gdzie mogę się zgłosić i otrzymać taki raport?
    Cytuj
  • eRzecznikBIK 22 gru 2015, 14:43
    zylek napisał:Czy raport BIK mogę otrzymać wyłącznie drogę elektroniczną czy są jakieś placówki gdzie mogę się zgłosić i otrzymać taki raport?
    Dzień dobry,

    Sposobów na sprawdzenie, czy jesteś w BIK jest kilka.
    Najprościej założyć konto w portalu BIK i skorzystać z oferty dla konsumentów. Wystarczy dosłownie kwadrans uśmiech.

    Jeśli Twój bank ma w ofercie produkty BIK, to swoją historię kredytową wraz z oceną punktową możesz sprawdzić także za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W tej chwili taką możliwość mają klienci: iPKO, Inteligo, Mertium Bank, Bank Pekao oraz PBSbank.
    W przypadku, gdy nie chcesz korzystać z oferty BIK za pośrednictwem Internetu, zapraszamy do Centrum Operacyjnej Obsługi Klientów BIK. Możesz również wysłać pisemny podpisany wniosek o udostępnienie informacji zawierający dane identyfikacyjne (imię/imiona, nazwisko, adres zameldowania, PESEL, seria i numer dowodu osobistego lub paszportu).

    Pozdrawiam,
    eRzecznik BIK
    Cytuj
  • finanse5 5 sty 2016, 10:34
    Witam,

    dodam jeszcze, że wniosek o BIK i BR możesz wygenerować (jeśli nie chcesz zamówić raportu elektronicznie) na stronie:

    http://bik-przedsiebiorca.pl/zamow-raport-z-bik/

    pozdrawiam
    Orzechowski Dariusz
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum