Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Skąd fundusze na święta

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skąd fundusze na święta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Ecia 8 gru 2014, 23:19
    Skąd wziąć kasę na świąteczne wydatki ? Wiadomo prezenty, zakupy itp, a wypłata jak to wypłata jest ograniczona. Odkładacie a może pożyczka? Jeżeli pożyczka, to gdzie ?
    Cytuj
  • kieta 10 gru 2014, 13:49
    Ja przeważnie odkładam, bo teraz takie czasy, że nigdy nie wiadomo co będzie jutro.
    Cytuj
  • Masa 10 gru 2014, 20:10
    Czasami nie da się odłożyć. Może wygodniejsza by była jakaś pożyczka? Teraz można nawet samemu obliczyć raty, są kalkulatory na stronach internetowych.
    Cytuj
  • Ecia 21 gru 2014, 12:13
    Kieta i starczy Ci ?
    Masa a co polecasz??
    Cytuj
  • wisnia160 21 gru 2014, 21:36
    Lepiej mieć skromne święta niż się zapożyczać...
    Cytuj
  • TianaR 21 gru 2014, 21:43
    Też tak myślę.
    Cytuj
  • marcysia091 22 gru 2014, 22:59
    Ja wpadłam na taki pomysł aby zgarnąć z domu rzeczy których nie używam i przejść się z tym do lombardu by wziąć pożyczkę pod zastaw. Dostałam bez problemu kilkaset złotych w Lombard66 uśmiech W sam raz na prezenty. Pożyczki oczywiście nie muszę spłacać i nie mam zamiaru, te rzeczy i tak mi nie były już potrzebne uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 30 gru 2014, 11:43
    Z pożyczkami pod zastaw jakoś nie mam przekonania że wróci do do mnie w stanie nienaruszonym. Siostra wzięła pożyczkę w Aasa, przekonał ja dłuższy termin spłaty i umowa która przychodzi do domu. W sumie w tym roku nie organizuję u siebie świąt, ale w przyszłym, będę albo odkładać albo gdzieś się ratować
    Cytuj
  • akbar 30 gru 2014, 17:16
    chwilówki są całkiem ok, jak się je weźmie na krótki okres czasu i spłaci się w terminie to tak naprawdę koszty są bardzo niskie.
    Cytuj
  • RzecznikAasa 30 gru 2014, 23:22
    Ecia napisał:Z pożyczkami pod zastaw jakoś nie mam przekonania że wróci do do mnie w stanie nienaruszonym. Siostra wzięła pożyczkę w Aasa, przekonał ja dłuższy termin spłaty i umowa która przychodzi do domu. W sumie w tym roku nie organizuję u siebie świąt, ale w przyszłym, będę albo odkładać albo gdzieś się ratować
    Zapraszamy w dowolnym momencie - nie tylko w Święta. Spłatę można rozłożyć nawet na 18 długich miesięcy.
    Służę pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie kwestii formalnych.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum