Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Super prezent dla męża

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Super prezent dla męża

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 27 lis 2015, 13:56
    Mój mąż ma urodziny pod koniec stycznia. Jest to czas „poświąteczny” i jakoś nigdy nie miałam już kasy na jakiś super prezent. W tym roku chce sobie wszystko szybciej zaplanować… Mam w planach kupić mężowi deskę snowboardową z wiązaniami, a jest to spory wydatek (ok.5 tys. zł). Pomyslalam o kredycie..wypalacalna to ja jestem, gorzej z taką zdolnoscia. Wiecie może jak powinnam to wszystko sprawdzić?
    Cytuj
  • eRzecznikBIK 27 lis 2015, 16:14
    zylek napisał:Mój mąż ma urodziny pod koniec stycznia. Jest to czas „poświąteczny” i jakoś nigdy nie miałam już kasy na jakiś super prezent. W tym roku chce sobie wszystko szybciej zaplanować… Mam w planach kupić mężowi deskę snowboardową z wiązaniami, a jest to spory wydatek (ok.5 tys. zł). Pomyslalam o kredycie..wypalacalna to ja jestem, gorzej z taką zdolnoscia. Wiecie może jak powinnam to wszystko sprawdzić?
    Dzień dobry,

    Czy do tej pory zdarzyło Ci się wziąć jakiś kredyt?

    To, że jesteś wypłacalna powinno oznaczać raczej, że posiadasz zdolność kredytową, więc będziesz mogła z posiadanego budżetu miesięcznego regulować kolejne zobowiązanie.
    Dobra historia kredytowa w BIK zwiększa szanse na kredyt na lepszych warunkach. Pamiętaj również, że na budowę historii kredytowej w BIK składają się nie tylko kredyty. Tworzą ją również płatności związane z zakupami na raty, wykorzystywanie karty kredytowej, a także kredyty, które poręczyłaś. Ważne jest spłacanie rat w terminie.
    Jeśli nie znasz swojej historii, możesz ją sprawdzić w prosty i darmowy sposób na stronie BIK. Wystarczy, że założysz tam swoje 60-dniowe Konto Próbne.
    Oczywiście na ocenę zdolności kredytowej składa się wiele czynników, które wpływają na ostateczną decyzję kredytową – historia kredytowa w BIK jest jednym z nich.

    Pozdrawiam,
    eRzecznik BIK
    Cytuj
  • kifonda 16 gru 2015, 1:28     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2015, 15:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Kredyt na prezent to głupota. Mój mąż się cieszy z drobnostek. Na imieniny dostał medal z mccmedale i był szczęśliwy. Na pewno by się wkurzył, gdybym wzięła dla niego kredyt...
    Cytuj
  • Agna 28 mar 2016, 15:08
    Ja bym się nie odważyłauśmiech
    Cytuj
  • ollla 31 mar 2016, 13:22
    Nic mu nie kupowaćjęzyk
    Cytuj
  • shogue 5 lip 2016, 13:08
    jak nie wiesz co kupić mężczyźnie kup mu dobrą strzyżarkę, to zawsze się przydaje. Ja kupiłam swojemu taką z babylissa to zadowolony był z prezentu.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum