Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Tanie transfery... świat - polska

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie transfery... świat - polska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • shark70 13 sty 2014, 11:03
    hejka ludziska,

    polećcie coś proszę na tanie przelewy z zagranicy do polski

    z góry dziękuję! uśmiech
    Cytuj
  • 13 sty 2014, 17:53     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2014, 1:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciężka sprawa. Jeszcze zależy czy maja byc [url=http://nmoney.pl]szybkie[/url] ,czy coś w rodzaju western .
    Cytuj
  • kopa_p 28 sty 2014, 15:30
    shark70 napisał:hejka ludziska,

    polećcie coś proszę na tanie przelewy z zagranicy do polski

    z góry dziękuję! uśmiech
    Ja polecam przelewy przy pomocy kantoru wymiany walut przez internet. Osobiście korzystam z www.kantoronline.pl. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo ich spread jest niewielki. Do tego oczywiście dochodzi wygoda, bo wszystko dzieje się przez neta. Najlepiej przetestuj na jakiejś małej kwocie i zobacz czy Ci odpowiada taka forma przewalutowania.
    Cytuj
  • joseph74 29 sty 2014, 12:33
    rzeczywiście to dobre rozwiązanie, bo po licho biegać po kantorach stacjonarnych skoro wszystko można zrealizować przez internet z domu a przy tym zaoszczędzić trochę pieniędzy... czasami wystarczy trochę powęszyć i wszystko w temacie, pieniądze leżą na ulicy, wystarczy je podnieść!
    Cytuj
  • shark70 30 sty 2014, 11:59
    dzięki za wasze odpowiedzi...

    przeglądałem ten kantor i musze stwierdzić, że wygląda to całkiem nieźle; powiedźcie mi proszę, jak wygląda sprawa z kontem walutowym, czy trzeba je zakładać? czy są jakieś koszty ukryte? czy mogą pojawić się jakieś niespodzianki po drodze?
    Cytuj
  • joseph74 3 lut 2014, 11:02
    jeżeli chcesz przelać pieniądze z zagranicznego konta na polskie to nie, bo to działa na takiej zasadzie, że rejestrujesz się w kantorze i oni otwierają ci dwa rachunki jeden walutowy, drugi standardowy, pieniądze z banku zagranicznego przesyłasz na otwarty przez kantor rachunek walutowy, po czym TY sam decydujesz kiedy przewalutować swoje pieniądze - najlepiej to zrobić kiedy kurs jest najkorzystniejszy dla ciebie przymrużenie oka poczytaj sobie u nich na stronie co i jak, wszystko powinno być wyjaśnione
    Cytuj
  • luna67 9 lut 2014, 11:04
    Jak pracowałam w UK, najpierw przelewałam na konto walutowe, a później do kantoru Amronet.pl, gdzie wymieniałam na złotówki. To idealna opcja, żeby ominąć wysokie koszty przelewu z konta w GBP bezpośrednio na polski rachunek w PLN. Amronet to zaś solidny kantor, transakcje są realizowane migiem i można wypłacić (przelew PLN jest zawsze darmowy, bez względu na bank uśmiech ). Nie pobierają takiego klasycznego spreadu, tylko stałą opłatę- 0,2 % od kwoty przewalutowania, a co za tym idzie warunki są znacznie korzystniejsze niż w stacjonarnych.
    Cytuj
  • kifonda 31 sie 2014, 17:02
    Popieram pomysł z Amronet. Wg mnie tak będzie Ci najłatwiej i najbezpieczniej. Takich manewrów jak Ty nie musiałam nigdy robić, ale z tego e-kantoru korzystam często wiem, że na pewno Cie nie oszukają.
    Cytuj
  • searlas 3 wrz 2014, 13:27
    a może moneybookers/skrill ?
    Cytuj
  • luna67 15 gru 2014, 0:08
    Jasne, Amronet ułatwia sprawę i znacznie oszczędniej wychodzi przekazanie pieniędzy. Ja do tej pory korzystam.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum