Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenia na życie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 9 lut 2015, 17:48
    Ubezpieczenie domu, ubezpieczenie garażu, ubezpieczenie podwórka- obecnie ludzie ubezpieczają praktycznie wszystko. W dobie ciągłych anomalii pogodowych, wypadków, pożarów i wybuchów warto ubezpieczyć swoje mienie, by później nie zostać z niczym. Zobaczcie sami: [url=http://safetyhome.pl/]http://safetyhome.pl/[/url]
    Cytuj
  • Meggi85 30 mar 2015, 10:36
    Oczywiście, że warto. Niedawno rozbiła mi się płyta indukcyjna. Spadł na nią źle przez fachowca zamontowany okap. Okazało się, że także to objęło mi ubezpieczenie Compensy. Stanowczo warto na zimne dmuchać.
    Cytuj
  • just12345 18 cze 2015, 8:40
    Dobrym ubezpieczeniem są oferowane przez Aldonę Ligeńską. Polecam, ubezpieczenia dostosowane do potrzeb.
    Cytuj
  • Meggi85 17 sie 2015, 10:54
    Kompletnie nic mi to nie mówi. Wole jednak postawić na ubezpieczyciela którego znam. Compensę znaja chyba wszyscy i moim zdaniem nie ma co przy ubezpieczeniach eksperymentować. Wszystko w porzadku do poki nic sie nie stanie. Ale jak już się cos wydarzy to lepiej miec pewność co do odszkodowania.
    Cytuj
  • wera1115 20 sie 2015, 23:51
    Lepiej sobie darować mało znane firmy, bo co będzie w razie poważnych kłopotów? Duży ubezpieczyciel, jak chociażby wspomniana compensa ma większa gwarancje wypłacalności i doświadczenie na rynku.
    Cytuj
  • Nikulin 24 sie 2015, 10:57
    Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią. Sama wykupiłam w compensie ubezpieczenie na życie z możliwością wypłat emerytury po ukończeniu 65 lat. To dobra opcja zawsze to jest dodatkowy grosz.
    Cytuj
  • Misza_12 24 sie 2015, 16:46
    Jak wysoka jest taka składka takiego ubezpieczenia miesięcznie? co jeśli zrezygnujesz wypłacą to co się wpłaciło?
    Cytuj
  • cat1020 26 sie 2015, 0:10     (ostatnio zmieniony przez autora 26 sie 2015, 0:14, w całości zmieniany 1 raz)
    sluchajcie moi mili czym jest dobre ubezpieczenie , kazdy z nas powie ze ma dobre z agentow, gdy bedzie spełaniaac potrzeby nasze takze bedzie dobre tylko ze kazdy z nas jest inny .
    sztuka jest to czy potrafi agent pomoc czy zaszkodzic i czy ma to co jest potrzebne ........ przez takie byle by podpisał to tylko szkod mozna narobic w dodatku opinia tez jest........
    Cytuj
  • Misza_12 27 sie 2015, 16:01
    Są i takie przypadki dlatego przy takich ubezpieczeniach ważnych np na życie czy domu warto mieć zaufanego agenta, bo tacy też są.
    Cytuj
  • veganka 17 lis 2015, 22:03
    moim zdaniem odpowiednio dopasowane ubezpieczenia mogą naprawdę ułatwiać życie, ja teraz będę urządzać mieszkanie, mam sporo sprzętów do kupienia do mieszkania ale też zastanawiam się jak zabezpieczyć sprzęt w domu, jak wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie żeby za chwilę nie martwić się o to że coś się zepsuło i znów trzeba wykładać pieniądze.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum
Poprzednia: pożyczka za darmo