Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie mieszkania - na co zwrócić uwagę, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie mieszkania - na co zwrócić uwagę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 22 lut 2016, 12:32
    ja kupowałam ubezpiecznie mieszkania w sygma banku, do tego dobrałam sobie multigwarancję na wydłużenie gwarancji sprzętu rtvagd.Wszystko kupiłam online więc bez zbędnych problemów.
    Cytuj
  • UllKa 14 sie 2016, 16:48
    Nasza polisa wygasa za miesiąc, już wstępnie liczyłam na kalkulatorze cuk ile zapłacę.Jakoś dużych podwyżek cen nie widać na szczęścieuśmiech
    Cytuj
  • Agna 25 wrz 2016, 15:25
    Ja mam pakiet auto i mieszkanie, właśnie w cuk wykupiony, to się opłaca.
    Cytuj
  • Battlecross 8 paź 2016, 12:59
    Zwróć uwagę na to co ofeerują, jakie sa warunki, czy odpowiadają Twoim potrzebom. To jest kwestia mocno indywidualna. Mi np najbardziej pasowały warunki przedstawione przez PZU i wybrałem własnie tego ubezpieczyciela.
    Cytuj
  • UllKa 29 gru 2016, 15:32
    Agna napisał:Ja mam pakiet auto i mieszkanie, właśnie w cuk wykupiony, to się opłaca.
    To są oszczędności rzędu kilku stówekuśmiech
    Cytuj
  • junna2 23 sty 2017, 22:49
    Ubezpieczenie mieszkania jak i każde inne ma wiele wariantów i opcji zależnych od tego czego oczekujemy oraz od tego ile chcemy za nie zapłacić. Jeśli się ktoś nie zna w temacie polecam najpierw trochę poczytać, np: [url=https://panoramafirm.pl/blog/budownictwo/ubezpieczenie-mieszkania-jakie-wybrac-by-czuc-sie-bezpiecznie.html]https://panoramafirm.pl/blog/budownictwo/ubezpieczenie-mieszkania-jakie-wybrac-by-czuc-sie-bezpiecznie.html[/url] i tu sugeruję strony postronne czyli nie te z towarzystw ubezpieczeniowych albo zwyczajnie pójście do agenta ubezpieczeniowego ale też takiego, który ma w swej ofercie kilku ubezpieczycieli.
    Cytuj
  • Agna 26 sty 2017, 13:59
    Widziałam że teraz w cuk jak się kupuje ubezpieczenie mieszkania to dostaje się 10 % zniżki na OC i AC.
    Cytuj
  • UllKa 18 lut 2017, 14:57
    To multiagencja, więc pewnie dlatego w cuk można znaleźć polisę w dobrej cenie.
    Cytuj
  • Luizka23 4 mar 2017, 10:17
    Agna napisał:Widziałam że teraz w cuk jak się kupuje ubezpieczenie mieszkania to dostaje się 10 % zniżki na OC i AC.
    Na dobrą sprawę to teraz w każdej firmie ub ezpieczającej w pakiecie masz zniżki. Sama posiadam polisę OC w PZU, ubezpieczenie assistance, do tego ubezpieczenie mieszkaniowe i też dali mi upust.
    Cytuj
  • UllKa 31 mar 2017, 15:46
    Trzeba się dobrze rozejrzeć.Cuk ma polisy 30 firm i to pewnie ma wpływa na to że mogą dawać upusty.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum