Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie samochodu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 z 4  
  • motofinanse 2 cze 2012, 7:44
    Czy jest ktoś komu wyszło ubezpieczenie samochodu online drożej niż u tradycyjnego ubezpieczyciela?
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 12:15
    A ile średnio taniej jest online niż tradycyjnie?
    Cytuj
  • jaazoo 5 cze 2012, 14:43
    Hmn..., chodziło zapewne o różnicę w cenie między directami a tradycyjnymi? To ciężko określić. Dla każdego kierowcy OC jest naliczane indywidualnie i nie jest powiedziane, że dostanie je akurat w którymś z directów. Dlatego polecam porównanie ubezpieczeń.
    Cytuj
  • dexter01 6 cze 2012, 7:49     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 9:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Od 6 lat z wyliczeń wychodzi mi zawsze najtaniej oferta mBanku
    Cytuj
  • Ada45 20 kwi 2013, 22:18
    Wprawdzie post trochę spóźniony, ale może komuś się przyda. Ostatnio szukałam lepszej oferty na OC dla mojego auta. Zależało mi głównie na niezbyt drogim ubezpieczeniu. Wybrałam Liberty, po obliczeniu składki na ich kalkulatorze i rozmowie z agentem. Wyszło rzeczywiście taniej.
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 14:57     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 14:57, w całości zmieniany 1 raz)
    mnie najtaniej wyszło w Liberty, ale kupowałam faktycznie przez internet, możliwe, ze w takim tradycyjnym oddziale byłoby drożej
    Cytuj
  • Jol-anta 23 kwi 2013, 18:58
    Ja najpierw szukałam w necie informacji gdzie ubezpieczyć auto, potem korzystałam z kalkulatora a polisę kupiłam w CUK- bo w jednym miejscu mieli ofertę 20 ubezpieczycieli i faktycznie tak jak policzyłam sama w domu na kalkulatorze , tak w placówce na miejscu wynik się potwierdził i udało mi się tanio kupić.
    Cytuj
  • domowadama 26 kwi 2013, 21:32
    hasanna napisał:mnie najtaniej wyszło w Liberty, ale kupowałam faktycznie przez internet, możliwe, ze w takim tradycyjnym oddziale byłoby drożej
    Przez internet zawsze jest taniej bo nie ma prowizji dla agenta. Ja kupowałem i porównywałem, najtaniej wyszło w Alliaznz, potem Liberty. Ale wiadomo to i tak zależy od auta, wieku, stażu więc najlepiej porównać i od razu kupić online.
    Cytuj
  • favcia 27 cze 2013, 15:12
    No to jest to, wiele czynników wpływa na cenę ubezpieczenia. Mi najkorzystniej wyszło w generali, ale ubezpieczam od dłuższego czasu i mam zniżkę za bez wypadkowość jak przedłużałam umowę.
    Cytuj
  • Jol-anta 29 cze 2013, 16:28     (ostatnio zmieniony przez autora 29 cze 2013, 16:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Mój brat ma w Generali, a ja też porównywałam, dzwoniłam i najlepiej sobie przeliczyłam
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum