Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpieczenie samochodu, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie samochodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • centrum-dietetyki 13 mar 2020, 18:29
    Przy ubezpieczeniu samochodu w szczególności jeśli chodzi o AC to nie ma się co sugerować ceną. Fajnie się płaci niską stawkę na początku ubezpieczenia ale jak już dojdzie do likwidacji szkody z takiej polisy po taniości to już tak wesoło nie ma. Wolę dopłacić więcej przy zawieraniu polisy i później nie martwić się jakimiś chorymi wykluczeniami itp. Raz tylko miałem szkodę i wyglądało to tak, że zadzwoniłem do firmy ubezpieczającej, zgłosiłem szkodę, dostałem adres warsztatu gdzie miałem pojechać, dali auto zastępcze i po paru dniach odebrałem naprawiony samochód. Bez żadnego problemu. A jak czasem czytam historie jaką mordęgę ktoś przechodzi przy likwidacji szkody, to wierzyć się w to nie chce. Szkoda czasu i nerwów.
    Cytuj
  • mike012 30 mar 2020, 17:28
    Każdy powinien sam zdecydować biorąc pod uwagę kilka możliwości wyboru. Można to zrobić w jednym miejscu nie wychodząc z domu na stronie Cuk.pl. Porównywarka, na tej stronie umożliwia przeglądanie polis samochodowych z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i możliwość wykupienia polisy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum