Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Ubezpiecznie w Kioskach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpiecznie w Kioskach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • adamm85 25 cze 2015, 10:48
    O co chodzi z tym ubezpieczeniem w kioskach? Korzystał ktoś?
    Cytuj
  • 26 cze 2015, 12:14
    Mógłbyś temat troszkę rozwinąć? Nie słyszałem nic o takim czymś. przebiegły
    Cytuj
  • adamm85 3 lip 2015, 12:20
    No niby w ofercie mają do 80 proc. zniżki dla bezszkodowych kierowców, ale cały czas kiosk mam nie po drodze i nie potrafię znaleźć czasu, żeby dopytać się o szczegóły. I łudziłem się, że może ktoś coś wie/słyszał/korzystał przymrużenie oka
    Cytuj
  • adamm85 9 lip 2015, 10:32     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2015, 10:33, w całości zmieniany 1 raz)
    W końcu znalazłem jakieś konkrety uśmiech Ruszają od września, na początek z paroma punktami. Tutaj więcej szczegółów - http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136156,16568724,Od_dzis_w_kiosku_Ruchu_ubezpieczysz_auto__Oferte_OC.html
    Cytuj
  • veganka 19 lut 2016, 15:20
    ale po co kupować ubezpieczenia w kioskach ajk wiele firma oferuje niedrogie i ze sporym zakresem ubezpieczenia? ja mam np. wykupione kilka ubezpieczęń w sygma banku, płące jedną składkę, jest wygodnie i jestem zadowolona z zakresu ubezpieczenia. Poza tym mogłam wszystko załątwić przez interenet a to też spore udogodninie.
    Cytuj
  • Agna 21 lut 2016, 18:58
    Ja się ceną kieruję jeśli chodzi o OC. Tam gdzie jest najtaniej można sobie sprawdzić na kalkulatorze cuk, po co przepłacać.
    Cytuj
  • veganka 21 lut 2016, 20:05
    u mnie cena też odgrywa ważna rolę, ale ważny jest też zakres ubezpieczenia, oba interesujące mnie czynniki znalazłam w sygma banku, dlatego tam kupiłam.
    Cytuj
  • UllKa 31 mar 2016, 14:07
    Agna napisał:Ja się ceną kieruję jeśli chodzi o OC. Tam gdzie jest najtaniej można sobie sprawdzić na kalkulatorze cuk, po co przepłacać.
    Pewnie że cena jest najważniejszauśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 5 kwi 2016, 10:42
    Ogólnie to ubezpieczyć się możemy tak samo w kiosku jak i u Pana Kazia w warzywniaku tylko pytanie jak będzie z zakresem takich ubezpieczeń i jak z ich wypłacalnością? Sama nie zaryzykowałabym żadnych firm z serii krzak. Jeśli ubezpieczenia to tylko u wieloletnich na rynku ubezpieczycieli. W tym roku wziełam ubezpieczenie z Compensa i nie musze się stresować jeśli przytrafiła by mi się szkoda.
    Cytuj
  • veganka 10 kwi 2016, 22:11
    ja też wychodzę z założenia, że nalepiej ubezpieczać się u znanych ubezpieczycieli, którzy są obecni na rynku od kilku lat. wtedy masz gwarancję tego, że wypłacą Ci ubezpieczenie jak trzeba będzie.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum