Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erixon 2 cze 2016, 13:34
    aragz666 napisał:Oprocentowanie lokat w ostatnim czasie to jakaś porażka, dlatego nawet nie zawracam sobie nimi głowy. Zastanawiałem się ostatnio nad inwestycją w funduszem Avivy - ale to też nie jest inwestycja która przyniesie jakieś tam duże zyski a z minimalnym ryzykiem też się wiąże. Dlatego pomyślałem sobie że jak już stawiać na ryzyko to chyba lepsza będzie inwestycja w cieszące się co raz większą popularnością pożyczki społecznościowe. Tyle że tutaj trzeba dokładnie zgłębić temat i dać sobie trochę czasu na prześledzenie tego rodzaju portali.
    Masz rację, pożyczki społecznościowe to akurat bardzo dobre rozwiązanie na inwestycje i cieszy się coraz większą popularnością. Polecam przyjrzeć się szczególnie CapitalClub. A co do lokat - rzeczywiście, niewiele można na nich ugrać.
    Cytuj
  • schindler2 19 cze 2016, 23:31
    Też mi się tak wydaje. Ekspertem jednak nie jestem.
    Cytuj
  • wislal 12 lip 2016, 9:39
    Dla mnie najlpesze są złote monety kolekcjonerskie. Ich wartość zawsze będzie rosła.
    Cytuj
  • SunTzu 26 lip 2016, 7:26
    Na monetach to trzeba się trochę znać. Zwłaszcza jeśli szukamy takich starych monet,
    Cytuj
  • trialman 15 gru 2016, 19:27
    Ja inwestuję w srebrne i złote monety. Zawsze jest na tym zarobek.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 20 cze 2017, 22:37
    Ja jestem fanką lokat. Teraz mąż założył nową na stałe 3%, nazywa się Happy Pro. Szkoda, że jestem klientką Idea Banku, bo też bym skorzystała.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 lip 2017, 18:53
    Nieruchomości to zawsze niezła inwestycja była i chyba się to nie zmieni, ale nie wiem jak w tym momencie wygląda sytuacja na rynku. Za to pisałam wyżej o lokacie Idea Banku Happy, teraz mój facet założył jest obecnie na 4%, a dodatkowo dostał od nich 200 zł do wydania na fly.pl zawsze to te dwie stówki za wakacje mniej. przymrużenie oka
    Cytuj
  • jerzurek 14 lis 2017, 10:11
    Najlepiej w kryptowaluty moim zdaniem. Tak na prawdę zarabiasz bez wychodzenia z domu. Ja to traktuję bardziej jako taki dodatkowy zarobek, bo nie jestem ekspertem, ale zyski są. Aktualnie inwestuję w ethereum, fajna sprawa
    Cytuj
  • 9 sty 2018, 16:30
    jerzurek napisał:Najlepiej w kryptowaluty moim zdaniem. Tak na prawdę zarabiasz bez wychodzenia z domu. Ja to traktuję bardziej jako taki dodatkowy zarobek, bo nie jestem ekspertem, ale zyski są. Aktualnie inwestuję w ethereum, fajna sprawa
    Ciekawe ile zrobiłeś? ^^

    nie powiem, jest to przyszłość, ale dużo wałków jest teraz na rynku.
    Cytuj
  • UllKa 6 lut 2018, 15:54
    We własny biznes. Dochodowym zajęciem jest sprzedaż ubezpieczeń. Cuk proponuje franczyzobiorcom korzystne warunki współpracy.
    Cytuj