Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 20 kwi 2018, 15:23
    Najlepiej po prostu założyć konto na XTB i tam analizować, które z wybranych instrumentów was najbardziej interesują.
    Możecie np. na jednym koncie testować system xstation, a na drugim MT4.
    A dalej macie do dyspozycji surowce, akcje, obligacje, kryprowaluty, waluty i inne tematy.
    Moim zdaniem najlepiej podzielić portfel, przynajmniej tak działamy z naszymi środkami.
    Cytuj
  • Leon99 31 sie 2018, 21:57
    W co inwestowac? Mysle, ze najlepiej wzorowac sie na najlepszych. Ostatnio na topie jest Zbigniew Grutkowski - znany finansista i inwestor oraz trader. Sam sledze jego wypowiedzi oraz poczynania i staram sie z nich wyciagnac cos dla siebie.
    Cytuj
  • Koscitrupek 9 maj 2020, 2:47
    Luizka23 napisał:Odpowiedź nie jest prosta, gdyż rozwiązań inwestycyjnych jest wiele. Jednakże jak chcesz w łatwy sopsób, delikatnie pomnożyć swoje pieniądzę bez strachu to najlepsze raczej będzą lokaty krótkoterminowe. Warto rozejrzeć się op kilku rożnych bankach, by znaleźć odpowiadaj ące Tobie oprocentowanie do czasu, aż znajdziesz lepsze miejsce do inwestycji.
    https://www.toyotabank.pl/dla-firmy/oszczedzanie/lokaty-krotkoterminowe/szczegoly/
    Myślę, że koleżanka może mieć rację, te lokaty krótkoterminowe od toyoty prezentują się dobrze. Ciekaw jestem co pod pierzyną siedzi uśmiech
    Cytuj
  • Ask1985 27 sie 2021, 8:41
    Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem Mennicy Skarbowej . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
    Cytuj
  • Witas80 22 gru 2021, 22:52
    Kryptowaluty są ciekawym kierunkiem.
    Cytuj
  • zylek 8 wrz 2023, 7:16
    Na pewno kierunek Berberis. Szybka i mocna poprawa, wiele da się zmienić, uzyskać lepszy kierunek. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem powinniście poprawić sytuację. Krok po kroku dojdziecie do czegoś dużego.
    Cytuj
  • nowik173 18 kwi 2024, 12:10
    wiem na pewno gdzie nie warto inwestować, w giełdy i platformy inwestycyjne, sam w zeszłym roku przeszedłem szkołę życia, to była porażka na maksa, nic dobrego z tego nie wyszło, straciłem masę pieniędzy przez platformę i jej handlowców, analityków czy brokerów ...
    Zwał jak zwał, ale zrobili na mnie wałka, dałem sie wciągnąć w piramidę finansową.

    w następnej wiadomości podeślę wam parę stron z którymi nie warto robić czegokolwiek !!!
    Cytuj
  • nowik173 18 kwi 2024, 12:26
    trochę tego będzie, to tylko potwierdzone oszustwa inwestycyjne, gdzie setki i tysiące ludzi próbowało swoich sił, ale nie mieli od samego początku z nimi żadnej szansy !! te strony były, są - bo nadal część działa, nastawione tylko na dorobieniu się na nas, okradzeniu nas.
    sam miałem styczność z tą platformą: quantfinanceltd.com, później przenieśli serwer na stronę: quantfinanceltd.vip - która obecnie też już nie działa, ale za to do tradingu działają nadal ich te dwie webtrader.quantfinanceltd.trade i mobtrader.quantfinanceltd.trade


    a z tymi wszystkimi poniżej trzeba uważać. strony z różnych forów pochodzą, ze stron z ostrzeżeniami z bieżącego roku itp

    trustcapitalltd.com / vexchange.group / current.vexchange.group / venturesxchange.com / retrovent-limited.com avatradesfx.com gastrade.company
    unified.ee mycabinet.ipo-markets.net / ipo-markets.com trustedagroup.com relchart.com finebergfinancial.com bostonconsultino.net
    irstrategies.net algo-trust.com cap-group.co, mycabinet.cap-group.co tools4deals.com sf-cap.com whalestep.net
    ibplatform.info / ib-platform.info / client.ibplatform.tech, ibplatform.co.uk / ibplatform.tech glassnode.com / accointing.com prive.trading
    thehutou.com just2trade.online / j2t.com Park Financial Consulting LTD parkfinancialconsulting.com orlentrend.com stablecoinfx.net / softcapital.uk, sfcap.co
    modusukltd.com xbto.ltd , cfd.xbto.ltd ainvesting.eu gainful-markets.com, platform.gainfulmarkets-tech.com mbf-limited.com / globalinwest.com /
    maslgroup.info, user.maslgroup.tech Stonecapitals stonecoin.biz, webtrader.stonecoin.biz, mobtrader.stonecoin.biz bbi-lmtd.com / microngroup.info
    microngroup.pro microngroup.ltd m-group.ltd abcholdings.io abcmining.me i arkbitcapital.io naxexinvest.com / fortissio.com omegacryptoholding.co
    akselinvest.pro, ak-invest.pro bitgetbi.cc / bitgetbi.com multigrowcapitals.com britannic-finance.com, cfd.britannic-finance.com
    capital-group.ltd, user.capital-group.tech, mobile.capital-group.tech, m.capital-group.tech, mob.capital-group.tech, capital-group.company, client.capital-group.tech,
    app.capital-group.tech, staff.capital-group.tech, app.capital-group.trade, staff.capital-group.trade, capgroup
    vintanseg.com / vintnsegr.com / royalzysk.com platform.capgroup.tech / app.capital-group.tech / user.capital-group.tech / capgroup.tech, capital-group.tech /
    londonstockexchange.com) my.refinitiv.com) / lseg.com Personal Advisers ---- user.personal-account.biz / wt.personal-account.im / personal-account.co / wt.personal-account.co /
    capitals.today / trade.capitals.today / trader.ftmo.com / sso.ftmo.com / ftmo.com ai-trade.consulting , cfd.ai-trade.consulting / wealth-cryptolimited.com
    avizgroup.pro / avizgroup.world / limitrex.com, cfd.limitrex.com / kingsman-adv.com, user.kingsman-adv.io / tradeprocapital.io / cfd.tradeprocapital.io)
    AvaTradingPro avatradingpro.com / avatrade.co.uk / avatrade.com / avatrade.it / avatrade.de lbank-fin.com / vinxmarkets.com / theinwestycja.com / dax40trade.org, user.dax40trade.ltd)
    dcptg.xyz, dcptg.com / strategy-capital.online, dash.trust-wave.online / platform.strategy-capital.org / dash.trust-wave.online
    fbsscounsulting.com, trade.fbsscounsulting.com, profigroup.systems / pulse.investments, my.pulse.investments
    nab-limited.com / tradingtools.com, my.tradings.press, my.tradingtools.com
    future-invest-limited.com, cfd.future-invest-limited.com / tethereprox.com / assetcoininvestment.com
    way2forex.com trader.way2forex.com / stonebridgeventures.com / stonebridgeventures.net
    bullbearinvest.io, my.bullbearinvest.io / bulltradinginvestment.com
    ambitcap.com / swisscap.pro / firstcapitalmarket.com / sdfexi.com, wcześniej: ihuobi.vip
    orbid.org / orbid.uk, trd.orbid.org / essexg.com, essex-g.com / aidefinity1000.com, cfd.crystalmarket.io
    crystalmarket.io, cfd.crystalmarket.io / lincolnfinancialservicesltd.net / lincolnfinancialservicesltd.com
    modmarket.click / bitrue-d.com, bitrue-h.com, bitrue-a.com / cfd.euroinvestinvestgroup.co / quantfinanceltd.com, quantfinanceltd.vip
    digitalwealthmarket.net, app.digitalwealthmarket.net / venuscapitals.com, secure.venuscapitals.com
    lynxbroker.pl, lynx.nl / lynxbroker.cz, lynxbroker.pl / torotradepro.com, client.torotradepro.com
    kmax.asia, client.kmax.asia / webtrader.quantfinanceltd.trade / mobtrader.quantfinanceltd.trade
    autosmarttrades.net / interactivecapital.org, trade.interactivecapital.icu / bnpgroups.co.uk / marketsvip.com, m.marketsvip.com /
    geminitradefxoption.com infinitvp.com, infinitvp.com mywallet.g999main.net lintechtrade.org lintechtrade.com profitablefxtraders.com
    Cytuj
  • nowik173 18 kwi 2024, 12:28
    jeśli wpadniecie na mój post, to znaczy że też mieliście taką przygodę, może nie dawno, a może dawno lata temu, a może nawet w tym momencie ktoś was oszukuje z tych platform, nie wiem, ciężko orzec czemu szukacie informacji.
    jeśliby ktoś chciał i potrzebował pomocy, poradzić się, to śmiało piszcie do mnie na PRIV, nie ma z tym problemu żadnego...
    jeśli tylko będę mógł - odpiszę, no i jak będę miał chwilę czasu.
    Cytuj
  • marzenaZgorecka 18 kwi 2024, 14:24
    no to ja wpadłam na ten post, wyświetlił mi się w wyszukiwarce google, gdy szukałam informacji o moim brokerze, mianowicie stakingcap.io , pewnie powiązało z jedna z tych stron, które pan wskazał.
    utopiłam u nich 22.000,00 zł! teraz żądają ode mnie abym w coinmarketcup czy coś takiego się zarejestrowała i tam przelała kolejne 6.000,00 zł jako jakieś uwierzytelnienie i że mi zwrócą w tedy wszystko co zarobiłam razem z tą ostatnią kwotą.
    Pytanie, czy orientuje się Pan w tym cokolwiek? czy to tak ma wyglądać? nie powiem, to były moje początki z tymi ludźmi z stakingcap.io, mieli mnie nauczyć wszystkiego, a okazuje się że chyba się wpakowałam w coś poważnego !!
    Proszę o jakąkolwiek powiedź .. błagam!
    Cytuj