Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Antywirus w firmie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antywirus w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • lotosa 9 kwi 2017, 10:38
    niedawno założyłem firmę, wszystko już mam ludzi, sprzęt ale brak mi solidnego antywirusa, to musi być coś co dobrze zabezpieczy nie tylko kompuyery ale też i sieć, co wam się sprawdziło w firmach?
    Cytuj
  • zataraa2 22 kwi 2017, 21:39
    pomyślcie o g dacie, mają kilka opcji dla biznesu, w wersji business można wszystkm centralnie zarządzać i też dają ochronę nie tylko na kompy ale i też telefony, zabezpiecza serwer i drukarkę, wiem że zdarzają się włamy nawet przez drukarki dlatego warto o tym pamietać
    Cytuj
  • zataraa2 26 kwi 2017, 22:05
    znajomi to też dobry pomysł choć wiadomo nie zawsze mogą być specjalistami od antywirusów, a zakup do firmy to już większy wydatek na pewno i ciężko bedzie ryzykowąc grubszą kasę na coś kiepskiego, ja mam g datę i w domu i w firmie i jak do tej pory mni enie zawiodła, działa bez zarzutu i nie obciąża komputera
    Cytuj
  • piotrek56 2 cze 2017, 0:56
    comodo udostępnia darmowy pakiet dla firm.
    Cytuj
  • jarek7 28 sie 2017, 10:09
    mi właśnie znajomy polecił g datę do firmy, podpytałem jeszcze na forach i na tego się zdecydowaliśmy, działa jak trzeba, jak są jakieś podbramkowe sytuacje to wsparcie techniczne szybko działa, mamy ochronę nie tylko komputerów ale też serwera i komórek
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: antywirus do firmy