Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Biuro wirtualne.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biuro wirtualne.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • ona636 30 paź 2012, 15:55
    Szukam wirtualnego biura, chodzi mi głównie o adres siedziby, który może podać w urzędzie. Znajoma poleca mają sporo dobrych opinii i świetne promocyjne oferty. Przed podjęciem decyzji chcę się jeszcze upewnić. Może znajdzie się ktoś, kto korzysta z ich usług? Co wiecie na ten temat.
    Cytuj
  • polaa999 31 paź 2012, 9:02
    Od dłuższego już czasu korzystam w codziennej pracy z usług E-Biuro.biz i jestem bardzo zadowolona. Miła i profesjonalna obsługa, ceny są przystępne. Odbierają całą korespondencję, mam również 5 godzin sali konferencyjnej do wykorzystania w miesiącu. Korzystam tyle godzin, ile mi potrzeba i nie przepłacam. polecam
    Cytuj
  • bogol2012 31 paź 2012, 13:53
    No jeśli chcesz zaoszczędzić parę groszy to myślę, że takie biuro to dobra inwestycja uśmiech

    Cytuj
  • goplaneczka 19 gru 2012, 23:21
    no nie wiem, oni coś mało opcji mają. Ja co prawda w Krakowie rzadko bywam, ale dwa razy wynajmowałam biuro w ramach coworkingu i ich polecam. Z tego co zauważyłam, to mają i wirtualne adresy, i sekretariat i usługi księgowe. No i miejscówka naprawdę zacna. przymrużenie oka
    Cytuj
  • studioprzylea 13 cze 2013, 16:40
    Polecam Studio Kreatywnej Współpracy! Miła atmosfera, ciekawa przestrzeń i bardzo dobra lokalizacja!
    Cytuj
  • Elwirra 18 cze 2013, 20:33
    Wirtualne biuro to nie głupia sprawa. Znajomy niedawno założył własną działalność i miał taką opcję. Teraz przeniósł się do biura stacjonarnego, ale nie wynajmuje całego lokalu, tylko samo biurko. Za 400 zł w Warszawie, to moim zdaniem dobra cena, a ma tam wszystko co potrzebne do pracy no i mówił że fajna atmosfera.
    Cytuj
  • pani_woda 22 cze 2013, 14:42
    wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla bardzo szerokiego grona przedsiębiorców, w szczególności dla tych co zajmują się e-biznesem, czytałam ostatnio artykuł, że to przyszłość biznesu, jestem bardzo ciekawa czy tak będzie
    Cytuj
  • ElaW 27 cze 2013, 22:30
    polecam, niezawodna, wiele przydatnych funkcji, a program cały czas jest rozbudowywany i ubogacany. Nigdy się nie zawiodłam uśmiech
    Cytuj
  • koniec 29 cze 2013, 14:37
    słyszalem i już kolejna osoba poleca, to może i ja skorzystam z ich oferty
    Cytuj
  • belka74 26 sie 2013, 23:01
    Podane tu niektóre serwisy już nie działają. Ale dobrze działa szybkafaktura.pl jak pisze ElaW, bardzo dobra platforma księgowości.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum