Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Chmura Faktur - opinie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI

Dodaj zlecenie

Chmura Faktur - opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • jarzebina 29 cze 2018, 22:32
    W moim wypadku na pewno bezpieczniejsze niż trzymanie tylko papierowych faktur, które łatwo zalać czy zgubić przymrużenie oka
    Ogólnie fajna sprawa, korzystam od niedawna, nie ma limitów i jest całkiem za darmo. Masz tam w ogóle chmure i program do fakturowania w jednym.
  • MartynKa79 30 cze 2018, 11:52
    A to jest tylko do fakturowania czy coś można tam więcej robić?
  • Masa 9 lip 2018, 11:14
    No właśnie ciekaw jestem, jak to od strony bezpieczeństwa jest i jakie są ukryte koszty.
  • jarzebina 15 lip 2018, 20:43
    Dokładnie tak, to całkiem darmowe, no i nie ma limitów. Wystawisz, fakture, prześlesz do kontrahenta, ponaglisz go w razie zwłoki z płatnością, prześlesz do biura rachunkowego, przechować bezpiecznie w chmurze, bez gromadzenia stert papierów w biurze.
  • Ogryzka 28 lip 2018, 21:38
    Korzystam z chmury faktur, ale od niedawna, bo niecałe 3 miesiace. Program daje wiele możliwości, a jest darmowy. Poza tym co opisaliście jest też opcja pliku JPK, zarządzać towarami i usługami, a do tego raporty, które mnie wiele pokazują.
  • Masa 30 lip 2018, 11:31
    A jakiego typu raporty to są? Jakie dane można wyciągać?
  • Ogryzka 31 paź 2018, 22:29
    Masa napisał:A jakiego typu raporty to są? Jakie dane można wyciągać?
    Miałam na myśli zestawienia. Chmura faktur daje mi takie możliwości. Ciężko te wszystkie opcje wyjasnić, ale można bez konsekwencji zarejestrować się i sprawdzić samodzielnie. Nic co tam robisz nie kosztuje - chmura faktur jest w pełni darmowa.
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum