Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Chmura Faktur - opinie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Chmura Faktur - opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • jarzebina 29 cze 2018, 22:32
    W moim wypadku na pewno bezpieczniejsze niż trzymanie tylko papierowych faktur, które łatwo zalać czy zgubić przymrużenie oka
    Ogólnie fajna sprawa, korzystam od niedawna, nie ma limitów i jest całkiem za darmo. Masz tam w ogóle chmure i program do fakturowania w jednym.
    Cytuj
  • MartynKa79 30 cze 2018, 11:52
    A to jest tylko do fakturowania czy coś można tam więcej robić?
    Cytuj
  • Masa 9 lip 2018, 11:14
    No właśnie ciekaw jestem, jak to od strony bezpieczeństwa jest i jakie są ukryte koszty.
    Cytuj
  • jarzebina 15 lip 2018, 20:43
    Dokładnie tak, to całkiem darmowe, no i nie ma limitów. Wystawisz, fakture, prześlesz do kontrahenta, ponaglisz go w razie zwłoki z płatnością, prześlesz do biura rachunkowego, przechować bezpiecznie w chmurze, bez gromadzenia stert papierów w biurze.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 lip 2018, 21:38
    Korzystam z chmury faktur, ale od niedawna, bo niecałe 3 miesiace. Program daje wiele możliwości, a jest darmowy. Poza tym co opisaliście jest też opcja pliku JPK, zarządzać towarami i usługami, a do tego raporty, które mnie wiele pokazują.
    Cytuj
  • Masa 30 lip 2018, 11:31
    A jakiego typu raporty to są? Jakie dane można wyciągać?
    Cytuj
  • Ogryzka 31 paź 2018, 22:29
    Masa napisał:A jakiego typu raporty to są? Jakie dane można wyciągać?
    Miałam na myśli zestawienia. Chmura faktur daje mi takie możliwości. Ciężko te wszystkie opcje wyjasnić, ale można bez konsekwencji zarejestrować się i sprawdzić samodzielnie. Nic co tam robisz nie kosztuje - chmura faktur jest w pełni darmowa.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2018, 16:33
    MartynKa79 napisał:A to jest tylko do fakturowania czy coś można tam więcej robić?
    Ostatnio zauważyłam też inne mozliwości poza tymi które tu były wymienione. Jest np automatyczna weryfikacja kontrahenta na gruncie VAT, generowanie plików JPK VAT, pobieranie danych z GUS, przypomnienie o konieczności zapłaty i dużo innych. No i analiza przychodów i kosztów o której chyba tu Ogryzka pisała.
    Cytuj
  • grzyb_h 26 sty 2019, 12:37
    Meggi85 napisał:Ostatnio zauważyłam też inne mozliwości poza tymi które tu były wymienione. Jest np automatyczna weryfikacja kontrahenta na gruncie VAT, generowanie plików JPK VAT, pobieranie danych z GUS, przypomnienie o konieczności zapłaty i dużo innych. No i analiza przychodów i kosztów o której chyba tu Ogryzka pisała.
    Czy te funkcje też są bezpłatne?
    Cytuj
  • aleksis 7 lut 2019, 17:19
    grzyb_h napisał:
    Meggi85 napisał:Ostatnio zauważyłam też inne mozliwości poza tymi które tu były wymienione. Jest np automatyczna weryfikacja kontrahenta na gruncie VAT, generowanie plików JPK VAT, pobieranie danych z GUS, przypomnienie o konieczności zapłaty i dużo innych. No i analiza przychodów i kosztów o której chyba tu Ogryzka pisała.
    Czy te funkcje też są bezpłatne?
    Tak te funkcje są bezpłatne, też korzystm z chmury faktur, najszybciej po prostu założyć konto i przetestować, nic się za to nie płaci.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum