Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Co sprzedawać w internecie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sprzedawać w internecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • AngelikaSwie 11 gru 2015, 12:22
    Macie jakiś pomysł, co można z zyskiem sprzedawać przez internet? Szukam pomysłu na biznes.
    Cytuj
  • mikola 14 gru 2015, 12:04
    Wydaje mi się, że na to pytanie nie ma odpowiedzi, ważne czym się interesujesz, na czym się znasz. Jeżeli planujesz sprzedawać w sieci musisz pamiętać o tym, że połowa sukcesu to reklama, bo konkurencja jest ogromna.
    Cytuj
  • Meliot 15 gru 2015, 14:03     (ostatnio zmieniony przez autora 31 gru 2015, 11:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem można tak sprzedawać dosłownie wszystko. A na czym najlepiej się zarobi? Ciężko to stwierdzić tak naprawdę.
    Sam ostatnio trafiłem na taką firmę www.selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html
    Oferują oni pomoc w poprowadzeniu własnego sklepu, w którym można sprzedawać koszulki z własnym nadrukiem.
    Powiem szczerze, że wydaje się to sensownym wyjściem.
    Oczywiście nie jest to zajęcie dla każdego, bo przede wszystkim trzeba mieć pomysł na te koszulki, jakieś zdjęcia, grafiki czy choćby napisy.
    Więc to tylko dla osób kreatywnych.
    Cytuj
  • bogdanwel 22 sie 2016, 19:58     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sie 2016, 19:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej znaleźć niszę, z tym że nie warto sprzedawać towaru o którym nie ma się bladego pojęcia. Sprzedaż w sieci będzie ciężka, bo konkurencja faktycznie jest dużo, także ja bym zaczął od pozycjonowania strony www.
    Cytuj
  • 19 cze 2017, 23:15
    To zależy na czym się znasz, co lubisz i umiesz robić.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum