Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy warto wziąć auto w leasing?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wziąć auto w leasing?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • qweplo25 15 paź 2015, 12:52
    Oczywiście, że warto wziąć samochód w leasing.
    Polecam firmę Masterlease.
    Cytuj
  • maciejewskaa 3 lis 2015, 22:15
    Leasing dla firm to idealne rozwiązanie. Pytanie tylko gdzie znaleźć najlepszą ofertę? Nam udało się uzyskać doskonałą propozycję w CLS.PL . Ktoś może korzystał już z leasingu u nich i może coś powiedzieć na ich temat?
    Cytuj
  • Glinka 4 lis 2015, 18:12
    Pół roku temu wzięliśmy auto ciężarowe w leasing operacyjny. Kilka dni temu, kierowca będąc w trasie zgłosił usterkę samochodu. Auto zaprowadził do i zaczekał aż je naprawią. Oczywiście wziął fakturę na firmę. Czy trzeba taką usterkę zgłosić leasingodawcy?
    Cytuj
  • gabriell86 24 lis 2015, 13:39     (ostatnio zmieniony przez autora 25 lis 2015, 13:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Leasing bardziej opłaca się od kredytu, także polecam to rozwiązanie, szczególnie w przypadku firm. Ja mam od miesiąca w leasingu Opla Insignia - tutaj http://opel.autozoliborz.pl w salonie Opla można go teraz wsiąść w leasingu dla firm na 0%.
    Cytuj
  • kifonda 3 gru 2015, 5:32     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2015, 6:46, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja wzięłam i nie żałuję. Miałąm leasing na firmę i teraz jeszcze rozważam taką pożyczkę http://www.rl.com.pl/autorata Skoro firmy dają takie możliwości, to czemu z nich nie korzystać?
    Cytuj
  • trajeljo 6 lis 2016, 10:56
    Tak, warto. Jeśli Twoje samochody jeżdżą firmowo i jeżdżą sporo to zdecydowanie leasing jest dobrym rozwiązaniem, choćby ze względu na takie karty paliwowe, które mogą zredukować koszty paliwa tak dość znacząco. I pozwalają na kontrolę floty :-)
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 20:09
    Jasne, że warto brać auto w leasing, nie zamrażasz gotówki wtedyuśmiech
    Cytuj
  • NataliaBe 21 gru 2017, 7:55
    Pewnie, że samochód wzięty w leasing, to niekiedy opcja za jaką przemawia wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na ograniczenie wydatków związanych z prowadzeniem danej firmy.
    Cytuj
  • Battlecross 7 sty 2018, 21:53
    Jasne, że warto. Jak masz możliwość to bierz. Teraz masz jeszcze możliwość dodatkowych oszczędności, np Toyota Bank ma wyprzedaż rocznika 2017 i możesz oszczędzić kupę pieniędzy jak dobrze wybierzesz. Polecam bo nowe auto to jednak rewelacyjna sprawa.
    Cytuj
  • Tomek-FmLeasing 8 sty 2018, 9:17
    Kazek58 napisał:Ja bym jednak wziął kredyt. Do leasingów jakoś niezbyt jestem przekonany...
    Czemu? Jeśli chodzi o auto, zwłaszcza nowe, to leasing będzie raczej lepszy - tańszy, większe korzyści podatkowe.
    Kredyt lepiej sobie zostawić na inwestycje, których nie da się (albo będzie to trudniejsze) sfinansować leasingiem.

    Tylko oczywiście trzeba wiedzieć, którego leasingodawcę wybrać, żeby nie wtopić na opłatach dodatkowych i innych sztuczkach, ale to nie jest trudne do ogarnięcia.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum