Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy warto wziąć auto w leasing?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto wziąć auto w leasing?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • kubakos 29 maj 2018, 8:56
    Tomek-FmLeasing napisał:
    Kazek58 napisał:Ja bym jednak wziął kredyt. Do leasingów jakoś niezbyt jestem przekonany...
    Czemu? Jeśli chodzi o auto, zwłaszcza nowe, to leasing będzie raczej lepszy - tańszy, większe korzyści podatkowe.
    Kredyt lepiej sobie zostawić na inwestycje, których nie da się (albo będzie to trudniejsze) sfinansować leasingiem.

    Tylko oczywiście trzeba wiedzieć, którego leasingodawcę wybrać, żeby nie wtopić na opłatach dodatkowych i innych sztuczkach, ale to nie jest trudne do ogarnięcia.
    Dokładnie jestem takiego samego zdania jak osoba powyżej leasing się bardziej opłaca niż kredyt. Bardzo dobrą ofertę na dzień dzisiejszy posiada platforma finansowa oferująca leasingi online. Wszystko załatwiasz przez internet zero biegania po urzędach.
    Cytuj
  • trajeljo 3 cze 2018, 15:16
    Leasingi samochodowe, szczególnie dla firm, są bardzo opłacalne. Odpowiednie zarządzanie finansami firmowymi przynosi wymierne korzyści, więc warto sprawdzać oferty. Ja osobiście polecam te od banków przy dealerach, jak np Toyota Bank, można dostać rewelacyjne oferty na nowe Toyoty.
    Cytuj
  • tonick 4 lip 2018, 14:10
    To zalezy od tego jakie przychody miesieczne masz.
    Cytuj
  • Zaneta43 5 lip 2018, 10:05
    Zaletą lesingu jest łatwość z jaką można go wziąć, na pewno dużo łatwiej niż kredyt na samochód. Dodatkowo nie wpływa on na zdolność kredytową przedsiębiorcy. Przed podpisaniem umowy lesingowej warto jest sprawdzić różne oferty. Koniecznie też trzeba przeczytać umowę i omówić wszystkie warunki.
    Cytuj
  • trajeljo 7 kwi 2019, 14:17
    Moim zdaniem jak najbardziej warto wziąć auto w leasing, szczególnie dla firm. Jest to najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Szczególnie, że teraz można bez trudności uzyskać leasing dla nowych firm, choćby w Toyota Banku.
    Cytuj
  • sylwia4012 29 sie 2019, 11:32
    Mi się wydaje że warto wziąć auto w leasingu, ja tak wzięłam w Bawarii Motors w Gdańsku i chwalę sobie auto jak i formę zakupu. Mieli akurat dobrą cenę na jeden z modeli które chciałam więc długo się nie zastanawiałam.
    Cytuj
  • pajkama 16 lut 2020, 22:24
    zależy do jakiego zastosowania, u nas w firmi jest tak, ze pracownicy głownie po mieście się poruszają, żeby się spotkać z klientami, więc trzeba by mieć kilka aut albo kierowcę zatrudnić i kombinowac, woleliśmy dlatego opcję taxi, mamy umowę z Free Now i jesyeśmy zadowoleni, ssą w porządku
    Cytuj
  • centrum-dietetyki 13 mar 2020, 17:53
    Jak ktoś ma firmę to też zgadzam się z tym, że leasing jest korzystniejszy niż kredyt. W moim przypadku koszty leasingu były o ok. 40% niższe niż to co proponował dealer w kredycie.
    Cytuj
  • PotPit 6 kwi 2020, 7:43
    centrum-dietetyki napisał:Jak ktoś ma firmę to też zgadzam się z tym, że leasing jest korzystniejszy niż kredyt. W moim przypadku koszty leasingu były o ok. 40% niższe niż to co proponował dealer w kredycie.
    Nie ma lepszej oferty niż leasing.
    Kredyty samochodowe to jedno i to samo, leasing to upgrade tego kredytu na korzyść przedsiębiorstwa względem inych form kredytowych.
    I ta, Toyota Bank ma dobre opinie
    Cytuj
  • Koscitrupek 5 cze 2020, 6:31
    Kolega ma rację, że Toyota Bank jest konkurencyjna i ma dobre oferty. Mam wrażenie, że ten bank rozumie potrzeby ludzi i je realizuje, nie jak wiele kapitalistycznych firm. Leasing jest świetny i szczerze polecam wchodzić w ten tym kredytu samochodu. Jest także leasing konsumenckich, który jest przeznaczony dla osób indywidualnych, jednakże na nieco innych zasadach
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum