Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Dobra drukarka do firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra drukarka do firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • zforg 11 wrz 2017, 23:14
    Osobiście używam Zebra design (druk termotransferowy)
    Cytuj
  • pajkama 19 paź 2017, 11:55
    My kupiliśmy brothera, drukuję w domu ale też sporo rzeczy do pracy i jak na razie jest ok, tylko szukamy dobrych zamienników do naszej drukarki. Jakieś polecacie?
    Cytuj
  • tartinka 14 lis 2017, 21:56
    zamiennii actis są dobre, jakość na pewno was nie rozczaruje, dobrze drukują, kolory są nasycone, nie rozmazują się ani nie bledną
    Cytuj
  • iwona07 1 gru 2017, 2:12     (ostatnio zmieniony przez autora 1 gru 2017, 2:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ze swojej strony mogę polecić Ci drukarki firmy EPSON. Mam L3070 i jest niezastąpiona (poza drukiem dokumentów umożliwia również druk zdjęć).
    Cytuj
  • kava 7 gru 2017, 10:53
    I jak z zamiennikami do tych epsonów? Da się łatwo znaleźć?
    Cytuj
  • tartinka 12 gru 2017, 13:02
    Na pewno przed zakupem trzeba się zorientować jak wygląda sprawa zamienników, czy są dostępne do danego modelu i czy nie sprawiająproblemów
    Cytuj
  • mceglarz 3 lip 2018, 11:52
    Brother. Do tego zamieniik tonera z Asarto i mamy komfortowe drukowanie bez dwóch zdań. W skali roku nawet dla średniej wielkości firmy taka oszczędność jest przecież dość spora.
    Cytuj
  • aleksis 29 sty 2019, 9:49
    Brother, najtaniej potem wypada w eksploatacji, jeśli chodzi o markę zamiennikow to activejet najlepsze jeśli komuś zależy na bardzo wysokiej jakości wydruku
    Cytuj
  • darriofi 20 lut 2019, 14:40
    U nas w firmie są drukarki firmy Brother oraz Samsung - obie na takim samym fajnym poziomie. Po skończeniu tonerów startowych kupiliśmy tonery Asarto i drukujemy równie wydajnie a sporo taniej
    Cytuj
  • aleksis 25 lut 2019, 11:07
    Activejet jest od wielu lat na rynku, robią materiały bardzo wysokiej jakości, dla mnie najlepsza marka
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum