Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Gadżety reklamowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gadżety reklamowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Uzanka 3 lut 2016, 15:13
    Witam. Co sądzicie na temat gadżetów reklamowych? Czy to dobry sposób na promocję firmy? Jakie gadżety są waszym zdaniem najbardziej interesujące dla klientów?
    Cytuj
  • pokora82 9 lut 2016, 13:08
    Uważam, że bardzo dobry, tylko nie można przesadzać, jak pani, która w zakładzie pogrzebowym wręczyła mi firmowy pendrive - i co ja mam z tym zrobić? Pocieszyć się tym czy co?!
    Cytuj
  • erykit 2 mar 2016, 11:20
    Akurat ten gadżet reklamowy był trochę nie na miejscu..... Niemniej sama idea wręczania gadżetów reklamowych jest moim zdaniem ciekawa oraz każda szanująca się firma powinna zainwestować w zestaw gadżetów reklamowych dla klientów. Zadwolony klient o wiele chętniej skorzysta z usług danej firmy w przyszłości. Jesli mogę cos zaoferować to będą to koszulki reklamowe. Można w dobrej cenie wydrukować sobie w sieci całą partię koszulek metodą sitodruku:
    reflect.pl/sitodruk.html

    Jakiś czas temu w tej firmie robiliśmy spore zamówienie gadżetów reklamowych. Maja dobre ceny.
    Cytuj
  • Marcellina 16 mar 2016, 12:06
    Gadżety firmowe to bardzo dobry pomysł. Smycze, pendrive, cukierki, długopisy itp. uśmiech
    Cytuj
  • antek99 25 kwi 2016, 15:57
    Ja też uważam, że gadżety reklamowe to dobry pomysł. Sam jakiś czas temu zamawiałem długopisy, kubki i koszulki firmowe z logo w Extremie. Jakość nadruku jest naprawdę świetna, zwłaszcza, że nie trzeba długo czekać na realizację zamówień i ceny tez są niezłe.
    Cytuj
  • buron87 26 kwi 2016, 11:33
    Gadżety firmowe to jedna z najpopularniejszych form promowania i reklamy swojej firmy, warto poświęcić trochę gotówki, aby je należycie obmyślić i zlecić wyrobienie.
    Najlepiej, by to były takie przedmioty, które ludzie mogą nosić ze sobą na co dzień, typu torby z tkaniny, długopisy, gumki do ścierania itd., żeby przy okazji miały ciekawy, ale nie nachalny design, gdzie logo firmy będzie dobrze widoczne.
    Ja lubię takie nietypowe gadżety, które wymagają większych nakładów, ale przez to są bardziej zapamiętywalne - jak pendrive, etui na telefon, miniaturowa linijka, pomadka, pilnik do paznokci, możliwości jest co nie miara.
    Cytuj
  • bogdanwel 16 maj 2016, 19:52
    Gadżety reklamowe to dobre wsparcie dla strategii marketingowej, chociaż moim zdaniem trzeba wiedzieć w jakie inwestować, ja polecam pożyteczne rzeczy typu pendrive albo kubki. Z innych form promocji, warto rozważyć powiadomienia sms np. na automatyzowanej platformie serwersms. Takie działania wbrew pozorom, mogą przynieść naprawdę dobre efekty. Wiele firm korzysta z takich działań w celu utrzymania stałego kontaktu z klientem.
    Cytuj
  • piotrkaminski 15 cze 2016, 18:40
    Warto wzbogacić swoje kampanie marketingowe o skuteczne narzędzie do komunikacji, moim zdaniem powiadomienia SMS to dobre rozwiązanie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_549537 22 cze 2019, 11:29
    Moim zdaniem to nie jest dobra forma reklamy, wiele osób wyrzuca te gadżety i nawet nie patrzy jaka to firma, lepiej zainwestować w marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ i cieszyć się reklamą przez długi czas
    Cytuj
  • bmpack 14 sie 2019, 7:52
    Dobrze sprawdza się nadruk na opakowaniach albo nadruk na odzieży - subtelne a wyrabia świadomość marki
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum