Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Biznesmenik 28 paź 2010, 19:06
    Strona firmowa może być prosta lub mocno multimedialna. Ta pierwsza kontuje 500 zł, ale taka oparta na animacjach potrafi kosztować parę tysięcy złotych. Zależy też do czego strona będzie używana.

    Jak preferuję prosty układ. Nie lubię czekać (i nasi klienci też), aż załadują się piękne filmiki, anomacje i cała masa niepotrzybnych dodatków. To też warto wziąć pod uwagę.
    Cytuj
  • marcelll 18 maj 2011, 11:56
    Jesli chodzi o wycenę to naprawdę trudno powiedzieć poniewaz to zależy od strony jaką chcesz mieć i tu ceny mogą się naprawde diametralnie różnić.
    Najlepiej by było poprzeglądać realizacje poszczególnych firm a jak ci sie jakies spodobają to zapytać w tej firmie o wstępne koszta... to nic przeciez nie kosztuje a będziesz wiedzec mniej wiecej co i jak.
    Cytuj
  • marcelll 18 maj 2011, 11:57
    Jesli chodzi o wycenę to naprawdę trudno powiedzieć poniewaz to zależy od strony jaką chcesz mieć i tu ceny mogą się naprawde diametralnie różnić.
    Najlepiej by było poprzeglądać realizacje poszczególnych firm a jak ci sie jakies spodobają to zapytać w tej firmie o wstępne koszta... to nic przeciez nie kosztuje a będziesz wiedzec mniej wiecej co i jak.
    Cytuj
  • jawi 20 maj 2011, 22:44
    Strony internetowe są naprawdę w różnych cenach, można samemu stworzyć stronę i jest to naprawdę niski koszt. Ale jeśli chcemy zrobić naprawdę wymyślną stronę to już potrzebujemy informatyka, choćby do porady. Ja skorzystałem z gotowych stron/sklepu za przyzwoita cenę około 800 zł.
    Cytuj
  • HaAnia 17 cze 2011, 12:50
    Ja Ci polecam zwrócenie się o jakiegoś znajomego albo faktycznie freelancera. Porównaj sobie oferty i wybierz najtańszą. Widzę, że tutaj już kilku chętnych jest, naprawdę jest mnóstwo osób które chętnie to zrobią o wiele taniej niż agencje interaktywne. One mają już ustalone stawki i raczej celują w większych klientów. Na początek warto oszczędzać uśmiech Potem można zainwestować w coś większego. Powodzenia
    Cytuj
  • kamila199 1 sie 2011, 19:01
    Istnieje portal informacyjno-marketingowy, który reklamuje firmy w internecie. Pomogą ci również stworzyć mini stronę internetową lub profesjonalną i przejrzystą, a wszystko to w cenie nie przekraczającej 500-1000 złoty w zależności od wymagań klienta. Polecam.
    Cytuj
  • UV-Druk 6 lut 2012, 14:21
    Jeśli masz troche czasu sugeruje poczytać o możliwości założenia własnego sklepu na bazie jakiejś platformy sklepowej np. iSTORE...
    wystarczy trochę wiedzy i można zaoszczędzić kilka tysięcy (nie oddając ich do kieszeni agencji)...

    Własny sklep internetowy w 30min


    Cytuj
  • WiedzawFirmie_pl 9 lut 2012, 9:41
    Oprawa graficzna strony internetowej to ważna rzecz ale dużo ważniejsze są
    umieszczone na niej teksty.
    W mojej ocenie warto więcej zainwestować w dobre i merytoryczne opisy produktów,
    które będą przecież ofertą sprzedaży niż w wyszukane elementy graficzne.

    Grafika powinna budować nastrój, a teksty przyciągać uwagę i zachęcać do "spróbowania"
    zwłaszcza jeżeli są to produkty ekskluzywne.
    Cytuj
  • truskawka 2 mar 2012, 23:05
    Jeśli to ma być profesjonalna strona,to nie ma co oszczędzać. A ceny zależą od tego co ma być na danej stronie. Dlatego większość agencji nie podaje cennika,bo każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie. Zerknij na strony www piła. Oferta jest dość bogata. Moja siostra zlecała tej firmie założenie sklepu internetowego i jest bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • zylek 9 sie 2012, 13:15
    Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co ma być na tej stronie. Odradzam ci korzystanie z usług dzieciaków, którzy dorabiają na lewo, bo tutaj nie wyjdziesz - nawet jeśli zrobi ci stronę to będzie kiepska i nie doprosisz się zmian. Jestem wkurzony, bo właśnie mamy taki problem za sobą. Później serwis zrobili mi oni Na szczęście problemów już nie było.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum