Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak i gdzie reklamować sklep internetowy?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak i gdzie reklamować sklep internetowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5
  • jolii23 21 gru 2016, 13:44
    Musisz udać się do kilku agencji reklamowych aby móc porównać oferty i móc coś zdecydować.
    Cytuj
  • leva99 12 sty 2017, 18:57
    Może na FB?
    Cytuj
  • AdamZ78 24 paź 2017, 18:00
    Moim zdaniem jeśli chcesz to zrobić bez udziału osób trzecich (wsparcie agencji reklamowych czy firm pozycjonujących ), to czeka Cię sporo pracy. Począwszy od reklamy na forach i portalach, przez wysyłanie maili i wykonywanie połączeń, aż do prowadzenia profili na portalach społecznościowych, pisania bloga itd.
    Cytuj
  • ciupaga01 25 paź 2017, 10:32
    Najprościej za pośrednictwem google AdWords.
    Jeżeli sam nie jesteś w stanie przygotować takiej kampanii to zawsze możesz to zlecić jakiejś zewnętrznej firmie.
    Cytuj
  • bula1 6 lis 2017, 6:15
    w internecie przede wszystkim uśmiech Dobra optymalizacja, pozycjonowanie - nowością jest też aplikacja google shopping ( idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych ). Jak nie masz doświadczenia w takim działaniu to lepiej takie zadanie zlecić profesjonalistom - w Warszawie mogę polecić agencję Soluma Sem - profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Ich działania są bardzo skuteczne uśmiech
    Cytuj
  • Zaneta43 17 lip 2018, 8:11
    Obecnie sklepy internetowe powstają jak grzyby po deszczu. konkurencja jest coraz większa. Aby skutecznie reklamować się w internecie konieczna jest pomoc profesjonalnej agencji reklamowej. Ona na pewno dobierze która z opcji promocji sklepu w sieci przyniesie zamierzony efekt. Moja znajoma korzysta już od kilku lat z usług Grypy ZAKI i jest zadowolona. Może więc warto się do nich zgłosić?
    Cytuj
  • Kanita 24 sty 2019, 23:05
    Moim zdaniem też warto zaufać profesjonalnej agencji reklamowej. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z MtWeb z Krakowa, więc jeśli ktoś z Was jest z okolic, polecam się odezwać właśnie do nich uśmiech
    Cytuj
  • karolinamajer 26 kwi 2019, 11:54
    Sposobów na reklamę sklepu internetowego jest multum uśmiech Najlepiej zainwestować zarówno w reklamę internetową, jak i promocję w tradycyjnych kanałach - np. w kartony wysyłkowe z logo firmy.To świetny sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zapisać się w pamięci klienta w bardzo pozytywny sposób. Ja takie opakowania zamawiam w Waps-kart - są nie tylko estetyczne, ale i bardzo wytrzymałe, co jest szczególnie istotne w przypadku kartonów wysyłkowych.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum